INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  SINIŞA GATA DE TREABĂ?

Mihajlovici merge la Madrid să-şi vadă viitoarea echipă!

Articol de GSP - Publicat vineri, 21 mai 2010 00:00

Lucrurile încep să se lege tot mai clar la Inter. Dacă destinul lui Mourinho pare deja să-l ducă spre Real din sezonul viitor, Moratti îi pregăteşte înlocuitorul. După ce a fost refuzat pe rînd de Capello, Benitez şi Hiddink, preşedintele lui Inter pare să se orienteze către o veche cunoştinţă, fostul secund al lui Roberto Mancini înaintea de venirea lui Mourinho.

 


Sinişa Mihajlovici are în acest moment cele mai mari şanse să vină la campioana Italiei şi informaţiile din presă susţin mutarea. "Antrenorul sîrb, care a făcut minuni în stagiunea trecută la Catania, va fi sîmbătă pe Bernabeu pentru a-şi studia viitorii elevi, şi nu doar ca simplu fan al milanezilor", dezvăluie "Corriere dello Sport". Imediat după revenirea din Spania, Moratti va discuta cu Mihajlovici la vila sa din Forte dei Marmi, iar marţi sau cel mai tîrziu miercuri va face publică decizia în privinţa alegerii succesorului lui "The Special One".

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:
Patronul din Superliga s-a săturat: mută echipa din oraș
Superliga
Patronul din Superliga s-a săturat: mută echipa din oraș
UEFA a făcut anunțul despre Istvan Kovacs! Arbitrul e pe lista pentru Cupa Mondială din 2026
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
UEFA a făcut anunțul despre Istvan Kovacs! Arbitrul e pe lista pentru Cupa Mondială din 2026
Dan Șucu a investit 20 de milioane de euro la Rapid! Giuleștenii sunt pe pierdere de cinci ori mai mare decât acum șase ani
Superliga
Dan Șucu a investit 20 de milioane de euro la Rapid! Giuleștenii sunt pe pierdere de cinci ori mai mare decât acum șase ani

FRF instituie „taxa pe șmecherie”! Furie în Liga 1: „7,6 milioane de euro din fondurile UEFA sunt împărțite aberant” + FCSB vizează bani la care nu are dreptul!

„E o libertate aparte aici, dar suntem cu gândul și la România” » La doi pași de Lyon, doi români și-au deschis afacerea care i-a dat gata pe francezi: „În perioadele bune, vindem și 100 kg. pe săptămână”


Comentarii (1)
 •  22 Mai 2010, 09:58

Mihajlovici asta nu l-a scuipat pe mutu?

Vezi toate comentariile (1)
Comentează