Comentarii (20)
 •  21 Aprilie 2010, 11:54

1/. Fault la Messi in prima repriza in marginea careului mare (l-a calcat pe picior) 2/. Fault in prealabil la Messi la golul 2 3/. Golul 3 din offside 4/. Pen neacordat la Pique PS. La Dani Alves nu a fost contact, a simulat.

•  21 Aprilie 2010, 11:53

nu a fost penalty;s-a vazut la reluare ca Sniejder s-a oprit si Alves s-a aruncat ca la bazin; In schimb golul 3 a fost din Ofsaid si nu a fost ofsaid la Milito cand a scapat singur spre poarta.Oricum cu Inter nu le merge Barca plimba mingea f. mult dar 90% fara eficienta!

•  21 Aprilie 2010, 11:45

Nestor, exact pe reluari se vede exact ca a fost offsite iar la al doilea gol a fost fault in prealabil la Messi. Nu stiu ce s-a dat in tara dar aici au tot dat reluari mai ales dupa meci si arbitrul a gresit grav. Plus ca a arbitrat care ciudat. In prima repriza a fluierat orice contact iar in a doua s-a schimbat cu 180 de grade. Cine sa-l mai inteleaga?!

•  21 Aprilie 2010, 11:43

nu se preface, asa isi varsa el nervii, sugerand :))

•  21 Aprilie 2010, 11:40

Am observat ca sunteti fani Barcelona voi astia de la GSP dar la fotbal nu prea va pricepeti. Au dat aseara de 10 ori faza cu Simularea lui Dani Alves. Numai voi de la GSP ati vazut ca Shneider l-a atins pe catalan. Dar nu ma mir. Oricum obiectivitatea la voi lipseste cu desavarsire. Doar asta e ziar tabloid in niciun caz ziar de sport.

Postat de pe 21 Aprilie 2010, 11:28

"La intrarea pe tunelul care duce la vestiare, mijlocaşul Barcelonei, Xavi, şi-a vărsat nervii pentru eşec pe Olegario Benquerenca, sugerînd că Mourinho poate cîştiga doar cu arbitrii portughezi." ori esti p.r.o.s.t ori te prefaci

au completat ulterior, ca nu era trecut numele

•  21 Aprilie 2010, 11:36

@alex S-ar putea sa ai dreptate, a limitat proportiile scorului la 1-3. Mare jucator - nu l-am observat aseara - a jucat?