INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  STEAUA -TRENCIN

Probleme pentru Steaua în meciul cu Trencin » Doi titulari s-au accidentat în 30 de minute!

Articol de GSP - Publicat miercuri, 22 iulie 2015 21:50

Steaua a început foarte slab meciul, iar Mirel Rădoi, antrenorul Stelei, a avut ghinion.

Nicuşor Stanciu a început ca titular, dar a fost înlocuit după doar 18 minute. Mijlocaşul Stelei a acuzat probleme musculare la piciorul drept şi a trebuit înlocuit. Marcatorul golului de 1-0 din tur a fost schimbat cu Hamroun, cel care a marcat golul de 2-0 în tur.

NICI VARELA NU A REZISTAT

Varela, căpitanul Stelei, a fost înlocuit şi el în minutul 30, de Rîpă. Fundaşul Stelei a forţat pentru a juca Trencin, după ce la finalul meciului din tur a acuzat probleme musculare, iar în partida cu Pandurii nu a evoluat. Chipciu a preluat banderola!

Vezi aici meciul liveTEXT

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Patronul milionar care merge cu metroul în București: „Fac socoteala, ies mult mai ieftin!”
Danezul care a venit să joace la Dinamo a rămas surprins de București: „Asta am făcut în prima zi” + Cum s-a trezit cu 50 de cenți în cont

Campionul mondial și european, suspendat pentru că a făcut semnul crucii la Jocurile Olimpice de la Paris: „Dumnezeu mi-a dat totul! Nu voi schimba nimic”

Între timp, în România: bazin semiolimpic inaugurat într-un sat fără canalizare » „Mobilizez babele de prin jurul meu și ne ducem împreună”