Comentarii (70)
sorin_gis07
sorin_gis07  •  17 August 2016, 11:49
Postat de fangigi pe 17 August 2016, 11:28

Mulțumim City,ați făcut o țara întreaga fericita! Păcălici ăștia credeau ca joaca cu satelitul Viitura!

tziganas, vezi de rapidul tau. apropo; mai existati ? eu zic ca nu conteaza ca esti rapidist, dinamovist, stelist, etc; si atunci cand o echipa joaca in cupele europene sa ne bucuram cu toti si sa nu murim de invidie...de fapt asta-i nemul romanesc; pacat ca am ajuns aici.

babahuda
babahuda  •  17 August 2016, 11:49

Steaua a suferit aseară cea mai drastică înfrângere de pe teren propriu din istoria participărilor sale în cupele europene, 0-5 cu Manchester City. Totodată, a suferit o a doua umilință, fiindu-i sabotată coregrafia de rivalii de la Dinamo. Farsa ”câinilor roșii” a fost relatată de presa din întreaga lume, iar rețelele sociale au fost împânzite de comentarii ale utilizatorilor cu privire la ceea ce s-a întâmplat în tribunele Arenei Naționale ieri seară. The Guardian, ENPS, Fox Sports, Mais Futebol, Record, Globoesporte, Sports Illustrated și La Gazzetta dello Sport sunt doar câteva dintre publicațiile care au scris despre imaginile care au făcut înconjurul lumii și au făcut deliciul rețelelor sociale. Galerie Foto Brazilienii de la O Globo au titrat ”Trolling legendar”, englezii de la The Guardian au scris despre ”sabotajul” dinamoviștilor, iar italienii de la Gazzetta dello Sport amintesc că fanii steliști credeau că ridică deasupra capului o coregrafie despre aniversarea a 30 de ani de la finala Cupei Campionilor câștigată la Sevilla în fața Barcelonei. Americanii de la Sport Illustrated susțin că isprava fanilor dinamoviști este cea mai mare farsă din sport de la meciul de fotbal american Harvard-Yale din 2004, la care fanii celor de la Yale i-au ”păcălit” într-un mod asemănător pe fanii Harvard să afișeze o coregrafie cu mesajul ”We ***!”.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

faxx
faxx  •  17 August 2016, 11:47

aprozarul tinta ironiilor ... sa vedem ce o sa zica vali si helmuth =)) cei de la peluza sud steaua au fost pe burta de ras aseara

catareddog
catareddog  •  17 August 2016, 11:46
Postat de papa_poulette pe 17 August 2016, 11:42

Evident ca doar dinamovistii o sa laude comentariul acestui imbecil portar ratat din liga a 2-a. Astept sa vad pe aici "respect ciuculescu", "l-ai pus la punct pe cioban" bla bla bla :)))))))

nu o sa-l laude nimeni...omul a plecat cu piciorul in fund de la FCSB...nu a demonstrat nimic...este un NIMIC:))

travka
travka  •  17 August 2016, 11:45

Prostea asta din liga a doua nu înțelege ca steaua e deja în grupele EL...

catareddog
catareddog  •  17 August 2016, 11:44
Postat de chromophobia pe 17 August 2016, 11:41

Gigi se roaga la Dumnezeu sa aiba meci de meci 50.000 de cetateni si sa faca 1.500.000 de €.Nu-l intereseaza pe el de suporteri.N-aveti idee cat i-a indepartat.In proportie de 95% i-a indeparartat numai el.Mergeam in peluza cu cel putin 25 de prieteni si imi lua jumatate de ora sa-mi salut alti prieteni din toata peluza.Din toti acestia,niciunul nu mai merge.Toti sunt scarbiti de ceea ce se intampla

Omul nu are in cap decat bani si falsa credinta...Moralitate aparenta....dupa meci zice"foarte bine ca a jucat Adi Popa ca il dau cu 2 milioane si pe el..."

chromophobia
chromophobia  •  17 August 2016, 11:41

Gigi se roaga la Dumnezeu sa aiba meci de meci 50.000 de cetateni si sa faca 1.500.000 de €.Nu-l intereseaza pe el de suporteri.N-aveti idee cat i-a indepartat.In proportie de 95% i-a indeparartat numai el.Mergeam in peluza cu cel putin 25 de prieteni si imi lua jumatate de ora sa-mi salut alti prieteni din toata peluza.Din toti acestia,niciunul nu mai merge.Toti sunt scarbiti de ceea ce se intampla

catareddog
catareddog  •  17 August 2016, 11:35

Lasand deoparte comentariul acestui portar...realitatea este alta;omul are frustrari...in loc sa fie si el in lot cu city...joaca in liga secunda...Capul sus portaras si gura mai mica ca pe gura ta ai ajuns unde ai ajuns si vezi k sunt ligi si mai joase decat liga a doua. Bafta!

steaua1986forever
steaua1986forever  •  17 August 2016, 11:31

Am cautat pe net sa vad cine e "ciuculescu" asta, e un portar mai batran cu 3 ani ca si Cojocaru dar care era rezerva lui. A jucat in 2 amicale pentru echipa mare. Nu spun ca nu are dreptate baiatul, insa sa spui ca "fost fotbalist" al Stelei in cautare de senzational, ma asteptam sa zica ceva Lacatus, Ilie Dumitrescu, etc.....Baiatul are dreptate, e crescut de Steaua, stie spiritul acestei echipe, cunoaste galeria si nu 'cetatenii', etc. Dar ar putea sa se intrebe cum a ajuns sa joace la Berceni si sa nu prinda nici acolo echipa......

haudinamo
haudinamo  •  17 August 2016, 11:24

Foatre tare Ciuculescu asta! Il; vreau la Dinamo! Poate de domnu Negoita nu o sa indrazneasca sa rada.

  • 1
  • •••
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează