Comentarii (57)
poloroman
poloroman  •  03 Octombrie 2012, 02:10
Postat de tzii pe 03 Octombrie 2012, 02:04

cea mai buna analiza a meciului a facut-o cadu. el a zis ca au jucat atat cat i-a lasat adversarul

mentalitate romaneasca,au 4 picioare si 2-oua capete astia de la manchester!!!!!

tzii
tzii  •  03 Octombrie 2012, 02:04

fotbalfan
fotbalfan  •  03 Octombrie 2012, 01:50

asta ne e nivelul. mi-as dori sa crestem insa avem mult de munca pt asta. din pacate s-a vazut subtirimea bancii de rezerve. kape si, mai ales, sougou nu au inlocuitori pe masura. din pacate. asta e, poate , cu noroc, mai scoatem punct sau puncte. galata joaca ft bine, sunt peste braga. oricum, multumim CFR, campioana Romaniei, ca ati adus manchester in cluj! mult noroc in continuare!

sulheticul
sulheticul  •  03 Octombrie 2012, 01:23

Da, e adevarat CFR a fost mai buna 15 minute, dar nu in primele 15 minute ale jocului, ci in cele 15 minute dintre cele 2 reprize! Fiti ma seriosi ca Manchester a jucat atat cat a trebuit ca sa castige meciul, nu au fortat deloc...si asta mi se pare mai umilitor decat daca iti dadeau 4-5 goluri jucand cu motoarele turate. PS: Pariez ca daca CFR marca in minutul 91 prin Bastos, tot le dadea un gol United pana la sfarsit meciului!

martzic
martzic  •  03 Octombrie 2012, 01:23

Eu cred ca Andone a pierdut partida. In loc sa-i preseze si sa atace si-a bagat jucatorii cu fundul in poarta! N-avem mentalitate de invingatori!

bandoleros
bandoleros  •  03 Octombrie 2012, 01:13

Respect Van Persie.

xhthu
xhthu  •  03 Octombrie 2012, 01:06

visare-15 minute fundu in poarta-93 de minute cam prea mult anti-fotbal pentru prea putine vise...oricum pentru un meci cu manchester nu e rezultat rau,daca ieseau la joc mi-e ca luau 5