Comentarii (299)
pedro_nr1
pedro_nr1  •  09 Martie 2017, 00:22

Nu stiu daca ati fost atenti la un detaliu, dar Barcelona a atacat in ultimele doua minute de prelungire in 11 oameni, deci au jucat practic fara portar. Nu stiu ce echipa poate rezista mai mult de doua minute in fata unei Barcelone cu 11 atacanti !

tandd
tandd  •  09 Martie 2017, 00:22
Postat de raul1985 pe 09 Martie 2017, 00:21

penalty-uri inventate. barca nu castiga ucl, deoarece arbitrii nu-si permit sa faca asa ceva impotriva lui RM sau BM.

pe alea le bate si fara arbitri ca nu mai porneshte de la 0-4))))))))

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 00:22
Postat de Anton Irina pe 09 Martie 2017, 00:19

E clar ca arbitrul a ajuta Barcelona in unele faze dar nu asa se Pune problema...football nu harta..nu poti sa pacalesti football...Psg cu echipa care o are si cu juc de zeci de milioane nu avea voie sa ia 6 goluri..mai ales 3 in 5 minute..mai ales la un asemmenea nivel .nu sunt fan Barcelona .sau barbat cu fundul in parts exact ca o echipa mica...Cand esti calificata in min 88 si iei 3 in 5 min nu mai poti comenta.

Eu, cred ca au avut, `Sindromul Middlesbrough`..;)))Cica exista asa ceva!...:)))

raul1985
raul1985  •  09 Martie 2017, 00:21

andyandrei2015
andyandrei2015  •  09 Martie 2017, 00:20

cand vorbesti de arbitraj la 6-1 ,dupa 0-4 in tur,esti deja penibil ,barca cea mai frumoasa calificare si echipa din lume,restul e cancan !!!! forza barcaaaaaaaaaaaa ! S-a dovedit ca in fotbal e posibil. orice !

1358517047537784
Anton Irina  •  09 Martie 2017, 00:19

tandd
tandd  •  09 Martie 2017, 00:18
Postat de andrei.33 pe 09 Martie 2017, 00:15

Nu a fost 11m dar nu conteaza. Cand nu esti in stare sa tii de un 4-0 si iei 5 goluri regulamentare, e janant sa te plangi de un gol sase. Te lasi te fotbal, ca e mai onest.

cred ca e un gol discutabil,e la limita,e si infractiune dar nu are intenssitate,io nu l-ash fi dat daca eram arbitru.Pe partea cealalta stii ce vede arbitrul la faza aia unde e plasat?mana lui marquinios la gatul lui suarez care e mai bine plasat el n-are de unde sti intensitatea sau daca ala e motivul caderii.E un gol discutabil doar,dar ne legam de unu din alea 6,e ceva amuzant chiar))))

pedro_nr1
pedro_nr1  •  09 Martie 2017, 00:16

Rakitici a fost veriga slaba, cum a iesit el cum barcelona a revenit cu 3 goluri gratie magnificului Neymar ! Un jucator fenomenal, nu a facut nimic 87 de minute, si practic a dat 3 goluri de unul singur in doar 7 minute :) Realisti sa fim, chiar daca Barcelona a fost ajutata cu unul sau doua lovituri de la 11 m, asta nu justifica cu nimic prestatia indolenta a echipei adverse !

foxy
foxy  •  09 Martie 2017, 00:16
Postat de tandd pe 09 Martie 2017, 00:14

glumeam doar ca esti supporter real si vezi meciurile barcelonei prin prisma asta)))

;)))..M-ai citit!...:)))I(REAL)...simp[atizez cu Bayern!..:))..Chestii, de ...familie!

baruch
baruch  •  09 Martie 2017, 00:15

penalti inexistent, calificare meritata. asta e realitatea, chit ca am tinut din toate puterile cu PSG (din motive personale, paris fiind al doilea oras ptr mine dupa bucuresti)