Comentarii (39)
submarina
submarina  •  14 Martie 2018, 23:15

Messi are deja o dubla, ambele goluri date printre picioarele portarului. Daca mai da inca unui, printre picioare, atunci cred ca va fi o premiera in fotbal, hat trick printre picioare:)

xnread
xnread  •  14 Martie 2018, 23:13

O recidivă:) Vom asista la un hatrick identic ca modus operandi?:)

cpt.ahab
cpt.ahab  •  14 Martie 2018, 23:09

Ciro a venit cu noroc! Messiiiiiiiiiiii.....

xnread
xnread  •  14 Martie 2018, 23:08

3:0 Messi:)

badeadorian
badeadorian  •  14 Martie 2018, 23:04
Postat de badeadorian pe 14 Martie 2018, 23:04

La primul gol nu este nicio gafa !!! .. Un portar inalt este expus la mingi sutate puternic la firul ierbii cand este 'in miscare' ... Messi a prins perfect culoarul printre picioare...ce sa faca bietul portar ? sa paseasca precum fetele de la Capalna ? ..normal ca 'in forfecarea' picioarelor exista si un moment 'mort'. Sutul a fost de la mica distanta ...

Golul doi nu l-am vazut ....

badeadorian
Postat de submarina pe 14 Martie 2018, 22:49

Spaniolii deocamdata castiga cu ajutorul lui C ourtois, atentionez, purtatorul nr.13 pe tricou. Doua gafe uriase ale portarului belgian au facut ca Chelsea sa ajunga intr-o situatie foarte dificila dupa primele 45 de minute de joc. Barca nu este o echipa de neinvins...asta in cazul in care s-ar face schimb cu portarii:)

"el final"?????

:))))) STII CASTELLANA? DA..FINALUL VA FI...EL CLASICO.. CE TI SE PARE GRESIT?

submarina
submarina  •  14 Martie 2018, 22:49

xnread
xnread  •  14 Martie 2018, 22:45

Rico Verhoeven e mare admirator blaugrana și a prezis o victorie la limita - 2:1.:) În această seară îl secondează pe Ronald de Boer, ca analist UCL.:)