Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Opinia ca n-ar fi lasati sa castige, se refera la disputele din campionat, ceea ce poate fi adevarat in conditiile Ucrainei de astazi. In Liga, insa, arbitrii sunt atent observati de UEFA, nu-si pot permite chiar orice. Si-ar fi permis Coltescu sa procedeze asa, daca arbitra un meci din Europa League, ori CL ? ( asta, presupunand ca ar fi fost delegat s-o faca !). Eu cred ca nu ! Dau dreptate, de asta data, dlui Lucescu ( iar eu sunt un fost suporter stelist, care-am pierdut 1-2 titluri de campion in disputa cu Dinamo, intre '70-'80 !).
Are dreptate! Si nu imi plac jignirile si injuraturile pe aici. Pentru cei care nu cred sau zic ca este batran si nebun, ori paranoic, va zic atat. Online urmariti 2 meciuri integrale din Ucraina. Discutam apoi! Daca e ca voi jos palaria
da-i cu vatmanul inainte, bre.
Amintesteti ,ce a spus Il Luce cand a fost bagat afara de Poli Timisoara din Cupa campionilor europeni, dupa ce a venit galonat prin castigarea cupei UEFA .Nu va mai spun ca mie rusine , asa ca ,profesionalismul e una si caracterul e alta ,la el binenteles.
Vorbesti de parca Lucescu de cand e in Ucraina nu a castigat nimic, sa fim seriosi, are atatea trofee castigate de cand e acolo,nu stiu cati antrenori se pot mandri cu performantele lui.
Pe unde merge *** asta ,ca si fiul lui,este furat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Frate, pe lucescu nu-l "lasa" lumea sa castige de peste 40 de ani, nu de cand e la Donetk. Este o conspiratie mondiala, niste forte malefice l-au urmarit din Romania pana in Italia, apoi in Turcia si apoi in Ucraina. El saracul nu are nicio vina, este de nivelul lui Sir Alex ca antrenor.
cine nu l lasa sa castige ?...echipele adverse nu se dau laoparte ?...cine a mai vazut asta ?...omul e cu nervii ...
Omul asta e nebun, retraieste frustarile din perioada in care a fost respins de Steaua. Cred ca a ajuns sa spuna si in somn "vatmanul este de vine; nu sunt lasat sa castig" De cand il stiu se *** ca ultima ***. Are anumite realizari de admirat dar la asa caracter ti se face scarba.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.