INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  TOULOUSE - NICE 1-1

Rareș Ilie, debut în Ligue 1 » Cum s-a descurcat fostul rapidist în Toulouse - Nice

Rareș Ilie // FOTO: Captură DigiSport +3   FOTO
Rareș Ilie // FOTO: Captură DigiSport

Articol de GSP - Publicat duminica, 07 august 2022 14:00 / Actualizat duminica, 07 august 2022 16:05

Rareș Ilie a debutat în Ligue 1. A intrat în minutul 64 al meciului dintre Toulouse - Nice 1-1.

Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport
Citește și:

Distanța de la care radarele din România înregistrează șoferii vitezomani. Când rămâi fără permis auto

Chinezii atacă piața SUV-urilor din România » Cum arată modelele care vor concura cu Dacia Bigster și Duster


Comentarii (44)
adriann_  •  28 August 2022, 18:00
Postat de ucluj2011 pe 08 August 2022, 07:45

Te-ai uitat la meci? A fost EXCELENT Rareș Ilie. Sa poziționat bine , când a pasat mingea a făcut-o bine , a driblat , și era să iasă un gol din pasa lui... șutul lui. Dar când ești chitit să critici pe cineva cum sunteți voi clonații FCSBiști fără nume , atunci îl critici și pe Cristiano Ronaldo. Rareș Ilie este cu 7 clase peste Tavi Popescu , PLUS că are IQ-ul de vreo 4 ori mai ridicat. Rareș o să fie FOTBALIST. Tavi o să fie un nimeni așa cum au fost și au ajuns toate perlele lui becali-vorbă-multă.

Treaba e simpla, Rares Ilie e in Ligue 1 si a jucat titular, Tavi Popescu e in superliga lui Burleanu si a fost nul contra unor norvegieni anonimi. Valoreaza jdemilioane doar in declaratiile ciobanului.

flob  •  08 August 2022, 08:23
Postat de emil1986 pe 07 August 2022, 20:57

Rares Ilie a primit cea mai mică nota de la Nice.

Tu frustrat notoriu, îmi poți spune vreun fcsbist din asta de zeci de milioane care a confirmat în străinătate? Bah, vedem pe viitor daca a fost așa slab, antrenorul ne va arăta cât de mulțumit a fost de Ilie și dacă și-a îndeplinit sarcinile. Sau poate tu știi mai bine ce a avut Ilie de făcut pe teren? El a fost în pregătire cu echipa. Daca nu ar fi dat randament nu cred că prindea mai bine de jumătate de oră pe teren.

flob  •  08 August 2022, 08:20
Postat de tinn_2 pe 07 August 2022, 20:18

problema matale, bade, cum te uiți la meciuri. da ăla a dat de maxim 2 ori în minge

Problema este la tine. Degeaba te uiți că nu înțelegi nimic. Fără comentator ești mort. Daca ăla zice de doua ori de un fotbalist, pentru tine asta este litera de lege. Pentru că tu nu știi pozitia lui în teren și clar nu ai cum sa îl urmărești. Încă mai ești copil de linguriță, de trebuie alții să îți mai răcească mâncărica băgând lingurița mai întâi in gura lor.

Vezi toate comentariile (44)
Comentează