Alte știri din fotbal

Devine tradiție?! Nicolescu s-a filmat din nou cu un titular de la Dinamo: „Pentru cei care vă întrebați..”
0

Cine are cărțile de titlu? Avantajele și dezavantajele granzilor din play-off: de la o FCSB blindată în 4 puncte-cheie și până la un Dinamo care arestează mingea, dar orbecăie în fața porții
3

Andrei Nicolescu, anunț uriaș după ce Dinamo a intrat în play-off: „Sunt șanse mari”
7

Veste proastă pentru Dinamo » Unul dintre cei mai buni jucători va rata prima etapă din play-off
0
Știri din fotbal internațional

Patronul lui Manchester United și-a distrus jucătorii: „Nu sunt suficient de buni! Aceste 5 transferuri ne-au creat probleme”
0

Anamaria Prodan, după despărțirea dintre Man și Giovanni Becali: „Dumnezeu le așază pe toate” » Ce cadou așteaptă de la jucătorul Parmei!
0

Neymar nu poate scăpa de teoria conspirației nici la Santos » Brazilianul a fost disponibil doar în doi ani!
0

Suspendarea lui Paul Pogba expiră mâine » Cu ce club din MLS negociază francezul
0
Lifestyle

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
27

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
4

Apariție-surpriză pe Arena Națională » Prezentatoarea TV a atras toate privirile la FCSB - Lyon
7
Domnule Ziarist Intelectual cu Ochelari ( in mana) Dumita, daca este de scris ceva subiectiv si combatant impotriva Ardealului, ardelenilor, nu pregetzi nimic : combatzi ... Vezi, stimabile, ca mai este si o trasatura necesara sociatatzii umane: deontologia profesionala care, dumitale itzi lipseshte. Pacat de acea regiune frumoasa,plina de oameni minunatzi ; Oltenia, de unde provii dumita ca, nu te asemeni nimanui ! Oare ai avut - in copilarie - niscai coshmaruri cu ardeleni, ***-o furat vre-un ardelean mandrutza in tineretze. Eu, recunosc ,desi sunt ardelean get-beget, marea mea iubire a fost o olteanca din Craiova. Si inca o mai iubesc, asa ca nu pot sa spui nimic rau despre Oltenia, olteni. Din contara!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...a pierdut multi bani...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.