Alte știri din fotbal

Ionuț Chirilă a făcut praf jocul prestat de Dinamo: „Cinci cuvinte”
0

Campionul cu Dinamo trage semnalul de alarmă: „Nu marchează, nu-și mai creează ocazii! Parcă sunt în vacanță”
0

Alin Fică, după victoria cu Dinamo: „Sper că toată lumea este mulțumită de mine”
0

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Amice, Mutu a pierdut peste 20 mil euro după episodul drogurilor. Din Anglia a ajuns la Juventus " liber de contract" însă italienii au pierdut procesul iar ca să recupereze banii sau îndreptat spre Mutu . Din acel moment " briliantului" i s-a prăbușit nivelul de viata. Am sa-ti reamintesc un aspect, usor umilitor, când o ducea rau cu banii. Nevoit a apelat la *** ,care antrena la cămile, sa-l ajute . Acesta a obținut pt Mutu funcția de antrenor la echipa de tineret -rezerve . Când Reghe a fost destituit și Mutu si-a pierdut locul. Apoi , pt 5 mii euro/ luna a antrenat naționala de tineret. Rapid i-a sărit în ajutor cu 150 mii / an dar Mutu a demonstrat ca este ,încă, un septar în meseria de antrenor. Acum , precum am spus ,aflat intr-o mare jena financiara , era firesc sa plece la 450 mii / an. Rămâne de văzut dacă face purici ( și mai mulți bani) în aceasta meserie .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai cum nea Udrea. Golgheterul campionatului trecut nu are loc? Ca si sezonul asta parca are ceva goluri la activ dar nu are loc in echipa ta de vis?
Articolul asta e comandat de Sucu&co sau autorul este cel care a facut poza? Cu tot respectul, dar Bergodi antreneaza de ceva timp prin Romania si inafara de Cupa Romaniei nu a castigat nimic. Ori performantele se calculeaza in titluri, calificarile in cupele europene, jucatori promovati si apoi vanduti pe sume importante preferabil in Vest. Mi se pare ca jurnalistul de fata incearca ca Naum, Ioanitoaia si altii asemenea sa influenteze opinia publica si sa pacifice suflarea rapidista, nu sa fie un observator si un analist obiectiv si corect pe cat se poate a realitatii sportive. Invocand insuficienta bugetului si a lotului, dl. Udrea se face avocatul atat al lui Bergodi, cat si al patronatului rapidist. Inca o data, GSP se arata partizana unei campanii interesate. E mai bine cu Bergodi si cu Rapidul scufundandu-se decat cu Sumudica, care desi este incontrolabil, a facut treaba peste tot unde a fost? De ce aparati niste decizii gresite de menagement pentru care Rapidul plateste si o sa mai plateasca in anul centenarului?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Udrea, lasati Rapidul sa faca treaba, mai bine va sta sa scrieti de bine de prietenul Jiji si de marea echipa ***...Mai bagati ceva cu stadionul din Targoviste si ce rai au fost suporterii CSA care au strigat contra partidului!!!Nu stiu cum ati ajuns in functie, dar asata arata la ce nivel e si gsp in acest moment.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai ce înseamnă Arteta pentru Arsenal, si ce înseamnă traseistul ăsta pentru Rapid?
Hai ca mi-am facut si eu cont, daca ati citit si restul de articole cum l-ati citit si pe asta e clar. Autorul vorbea de Bergodi ca subiect principal, Chriches a fost un exemplu.
Buna ziua d-le Udrea,ati reusit sa ma faceti sa-mi deschid cont pe aceasta pagina. Datorita varstei,cred ca am urmarit de zeci de ori mai multe meciuri de fotbal decat d-vstra,iar de citit am citit o multime de articole daca nu mai bune cel putin mai corecte. *** Dar,ca sa revin la editorial,sa sustineti ca Chiriches este in echipa campionatului este ceva la care nici ***,Jiji,nu ar indrazni. Este pacat de comportamentul d-vstra,sunteti tanar si veti ramane cu acest stigmat al obedientei. Cititi din predecesorii d-vstra,Vanea Chirila,Mache Ionescu si altii,si veti intelege ce inseamna jurnalismul si libertatea cuvantului. O sa-mi spuneti ca i-ati citit pe toti. Daca da,inseamna ca nu ati inteles nimic. In rest,va doresc sanatate alaturi de "idolul" gigi becali ( g nu G si b nu B).
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Continui să fi penibil domnule Udrea. Nu comentez viziunile dumneavoastră despre ce gândește conducerea Rapidului, dumneavoastră ne fiind vreun apropiat sau confident al vreunuia dintre conducători, deci NU stiți, doar bănuiți câte ceva, vreau doar să vă întreb cine a conturat ECHIPA campionatului, pe ce criterii vă dati dumneavoastră cu părerea în raport cu jucătorii Rapidului ? Așa cum sunt ei, noi suporterii Rapidiști considerăm că sunt destui care ar putea face parte din această echipă a campionatului.
Continui să fi penibil domnule Udrea. Nu comentez viziunile dumneavoastră despre ce gândește conducerea Rapidului, dumneavoastră ne fiind vreun apropiat sau confident al vreunuia dintre conducători, deci NU stiți, doar bănuiți câte ceva, vreau doar să vă întreb cine a conturat ECHIPA campionatului, pe ce criterii vă dati dumneavoastră cu părerea în raport cu jucătorii Rapidului ? Așa cum sunt ei, noi suporterii Rapidiști considerăm că sunt destui care ar putea face parte din această echipă a campionatului.
da, e notoriu si evident zecesebismul lui udrea. totusi aici are dreptate suta la suta. parerea mea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.