Comentarii (15)
biciclistul
biciclistul  •  05 Noiembrie 2022, 15:36

Da,cam asta e maximul din ce se putea obtine din fotbalul nostru,poate ultima performanta a fotbalului nostru!Si cand te gandesti ca in urma cu doua luni se gasisera niste"neica nimeni" sa-i ceara demisia lui Dan Petrescu,foarte revoltati si pe la comentariile GSP,pt care restul lumii erau prosti,ei fiind destepti,atotstiutori,niste neica-nimeni,se stiu ei.Bine ca totusi CFR are patron cu capul pe umeri,sau sfatuitorii lui au capul pe umeri si au pastrat antrenorul.Ca,Dan Petrescu,cu bune si rele e unicat pt Romania,e ...cel mai tare.Asta e adevarul!!

gicu
gicu  •  05 Noiembrie 2022, 13:31

Sanatate, maestre!

username_2
username_2  •  05 Noiembrie 2022, 13:24

Bursucul și Pyunik Erevan, cel mai de succes șlagăr, de neuitat...era cît pe ce să se repete și cu Ballkani din satu Kosovo, tot în stilul Dan Petrescu

Cormiz
Cormiz  •  05 Noiembrie 2022, 12:07

In cuvinte puține l-ați descris exact pe Dan Petrescu.Este al nostru, cu bune și cu rele.Dar are rezultate, cu noroc, scrâșnit sau defensiv, dar are.Spre ciuda unora, destul de multi, unii mai și scriu.

daniaania
daniaania  •  05 Noiembrie 2022, 11:35

Șlagărul ar fi "Numai CFR " iar restul nici nu contează. Sa ne bucuram că măcar ei mai fac ceva in acest fotbal sărac al nostru. Nu sunt perfecți dar sunt eficienți și luptători.

Comentează