Asta se știe demult! Nonvaloarea asta e goarna, profesia de bază e limbi în urechi, sifon. Un ratat ca om și fotbalist.

BRAVO!!!Ei erau cu ciorbele( in special MM).Na-ti-o p-asta de potroace Gigele!Si Barbu nu face altceva decat sa constate realitatea,fara Tanase dar cu COMAN si Olaru s-a castigat titlul( unicul din "agenda 20/30")!

Postat de Van_Basten pe 26 August 2024, 16:02

Adică pe Ăsta l-a sunat Nea Țiri???!!!??

Supremul
Supremul  •  26 August 2024, 17:48
Postat de florar pe 26 August 2024, 15:07

Că sa vezi ce l ,,doare ,,și pe asta de se crede presar !!! Ba ,un stelist a avut capul spart și voi nu ați vrut să vedeți !!! La primul gol a fost fault in atac pe care iar va străduiți sa nu l vedeți !!! Până acum voi presarii o dădeați cu arbitrajul de afara !!! Acum vedeți faulturi doar contra Stelei cum a fost la golul anulat !!! In ce campionat de afara se anula acel gol ? Aaaaa...voi ce a făcut Tănase !!!

Ce stelist a avut capul spart??? Si ce gol i-a fost anulat Stelei??? La ce meci te-ai uitat???

cosmo
cosmo  •  26 August 2024, 16:57

Ce vreți si voi de la Tănase??? Nu l-a mai vrut nimeni nici pe la arabi, indieni, Bangladesh, p'acolo. Vă dați seama ce valoare are, chiriches 2.

Hitech
Hitech  •  26 August 2024, 16:22

Mai bine ai căsca ochii la cum joacă, mai bine zis cum nu joacă fecesebeaua prostea. Ești de o *** greu de înțeles în vremurile astea. Nul,nul,nul.

lefter_popescu
lefter_popescu  •  26 August 2024, 16:11
Postat de ion_ion pe 26 August 2024, 15:09

Tanase e la al doilea meci de când s-a întors și nu a jucat binișor. Echipa a fost privată de un gol valabil și primul gol validat Sibiului a fost marcat după un fault asupra lui Popescu. Domnul Barbu vine cu un articol josnic, bazat pe nimic.

Ioane , Ioane vezi ca nu toată lumea doarme . Golul Sibiului a fost valabil . De ce ? Foarte simplu : Dacă VAR-ul " a cugetat" 3 minute și spus ca este offside , atunci inseamna ca a avut în fata ochilor faza cu liniile trase. Or dacă, astfel s-a luat decizia, de ce atunci , telespectatorii au așteptat 15 minute ca să vadă imaginea cu liniile trase pe care VAR-ul a asteptat-o 2-3 minute? Nu cumva flăcăul cu " inteligenta artificiala" a avut timpul necesar ( 15 minute) sa le " lucreze" și pe verticala si pe orizontala dar și pe diagonala ca să iasă precum își dorește Gigi Valiza? PS- La golul anulat al echipei ilfovene ,nu a mai fost nevoie de " serviciile" flacaului ( inteligent artificial smecherit) ; decizia chemării centralului a aparținut doar arbitrilor și atunci trasul de tricou nu a mai avut nevoie de liniile jucăușe.