Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo-sapiens, primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
0

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
1

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Ce legatura are acest *** si masina lui de cocalar cu ziarul asta de sport? Ati trecut de la *** la cocălăreala pe barosăneala? Jalnic!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca tot vrei masina de figuri, Corvette Z06 este mai rapid si costa cam de patru ori mai putin. Chevrolet corvette stingray din 2023 (de asemenea mai rapid) costa cam 65.000 de dolari americani. Probabil cea mai "ieftina" masina care atinge suta de kilometri la ora in mai putin de 2,8 secunde.
Well, that's HIS problem, tata. A lui si a Fiscului. Asa ar trebui sa fie, in ... OK, mai bine tac.
Rușine GSP să promovați o asemenea persoană! Cine mai e și asta?o non valoare! Asta vreți să facă tinerii sportivi? Rușine!
Not true, Capitane, not true. Cauta si nu numai ca vei gasi, dar vei fi "surprizat"... Yep. Asta e. In iunie (anul asta) il poate vinde cu 50.000- profit calr, poate si mai bine. De ce? Pentru ca sigur exista un chinez care are saci de bani, dispus sa dea X in plus, taxe, transport, tot ce vrei, numai sa nu stea la coada, sa il aibe "azi". That's the way that the world goes 'round / You're up one day, the next you're down - asa merge, Capitane. dar, sigur, cand s-or termina chinezii, Matale ai 100% dreptate.
Nea Gicule, ii va recupera, si inca in plus. Piata de astfele de masini este fundamental diferita de "piata de masini". Iti recomand BringATrailer.com - vei fi surprins. Baiatul asta face bani si in sase luni, daca vrea. Trist, dar adevarat.
Bravo frate, felicitari. De ce sa fiu invidios? Bravo, la mai multe ! Ma bucur cand cineva reuseste in viata ! Numai ciudosi pe aici, tipic romanilor !
Asta era sa zic si eu, au scris "a investit" in loc sa spuna "a cheltuit". Investitia presupune si un plan pentru recuperarea banilor cu dobanda :)))))
Esti de de-a dreptul bolsevic. Grav e ca nu-ti dai seama.
:))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.