Alte știri din fotbal

Cristi Balaj, discurs fără precedent: „A trebuit să-l ridic pe Louis Munteanu de unde au avut unii grijă să-l coboare!”
0

Reacția celor de la CFR Cluj, după ce Louis Munteanu a fost lăsat acasă de Mircea Lucescu: „Este golgheterul campionatului, cifrele lui vorbesc”
0

Dennis Politic, după înfrângerea cu CFR: „Cu un ochi râd și cu unul plâng”
0

Cum vede Zeljko Kopic înfrângerea cu CFR Cluj: „Nu m-a mulțumit”
0
Știri din fotbal internațional

Accidentare gravă suferită de Marcel Sabitzer » Viitorul adversar al României a părăsit terenul în lacrimi
0

Courtois se revoltă și propune ligii spaniole: „Lipsă de respect! De ce nu faceți o super duminică?”
0

Mbappe, golul 31 la Real Madrid: „Nu înseamnă că-s mai bun decât Ronaldo sau Cristiano”
0

Coșmarul lui Dortmund continuă în Bundesliga » Borussia a pierdut pe terenul lui Leipzig și este în mare pericol să rateze cupele europene
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
3

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
32

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
Dumnezeu sa-l ierte!!!
Recunosc că nu am auzit până acum de SISROM! Nici n-aş fi avut cum din moment ce acest aşa-numit "serviciu" există doar în halucinaţiile unor minţi bolnave!
Mai in gluma mai in serios eu le-as da Viagra fortat l pe cale bucala la Sasii aia citi au mai ramas in romanika . As sta la poarta si cum ar iesi vreunu ...HOP PE EL !SI VIAGRA FORTAT IAR PE AILALTI I-AS EUTANASIA !!
At trebui omorati toti cioroi astia ordinari! Ne fac de ras in Europa, ne fac de ras in romania. Moarte ciorilor!!!!
Pun pariu ca nici nu ai auzit pana azi de SISROM!? Nu te doare ce diversiune se incearca deja aici, cand unii afirma ca agresorii erau dinamovisti? Ar trebui sa fi revoltat ca clubul tau este denigrat in timp ce adevaratii agresorii sunt tigani!
moarte tiganilor !!!!!
Nu vedeti ce diversiune este aici, unii posteaza coordonati de SISROM, ca de fapt criminalii sunt dinamovisti! Cine este tampit sa creada ca, camerele video nu era in priza! adevarul este ca Politia coordonata de SISROM, au luat toate casetele crimei si spun prostimii ca aparatura video nu era in priza! Sunt deja declaratii din bar, ca agresorii sunt din familii extrem de bogate si implicate in SISROM Giurgiu!
Bai gazeta mondenului din fotbal, a trebuit sa mora un jucator ca sa scrieti si voi ceva de baschet? Ajunge, prea mult, sa nu va doara capul. Bagati mai departe articole cu sportul pentru analfabeti si inculti, penibilitatea aia de fotbal unde stai 90 de minute sa vezi cum se dau 2 goluri si se mai termina si egale meciurile. Ce sport de tampiti... RIP Chauncey!
Oh, arhanBelitule zadkiel, chiar mă întrebam când ai să apari, doar tu şi inepţiile tale mai lipseaţi din peisajul ăsta apocaliptic de pe aici! :))
ar trebui sa-i chemam pe vecinii bulgari sa ne rezolve lucrurile!ai noștri n-au sânge în instalație! dacă era toată echipa acolo trebuia sa ii spânzure pe țigani!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.