Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
vreau un link de unde se poate vedea rezumatul
se sparg zeci de mii de euroi pe emisiuni cu marutza si kurve , bahmu si jeghoasele alea cu ghaoaza mare care cica sunt fofomodele sau artiste( poate doar la vreun " esapament"ceva ) dar nu putem transimte un meci de campion mondial............wow!! ce bot adevarat i-a dat lucica cioroiului.......
bravo avem si noi un campion si nu suntem capabili sa transmitem in direct acest meci rusine rusinica pt toate tv din tara
rusinicaaaaaaaaaaaaaaaaaa
transmiteti atatea suse sportive,barfiti sportul, si il faceti pe mutu erou national,dar in schimb , nu a-ti fost in stare sa cumparati meciul lui BUTE de la hbo america!bravo voua, ziaristilor sportivi si rusine noua ca va mai cumparam ziarele voastre de cancan sportiv. bine ca promovati pe udrea cand face lectii de echitatie pe banii nostri!
Daca va trebuie meciul faceti-va cont pe trackeru worldboxingvideoarchive.com si o sa il puteti scoate,e si in HD si xvid.Toti dobitocii postea concurs si alte prostii!
gsp un WC care stie sa transmita numai din WC-ul lui Gigi Fecali,iar marele RUDEL OBREJA ,A GASIT SPONSOR DOAR PENTEU DEPLASAREA SA IN CANADA ,SI EVIDENT PENTRU GALA DE BOX ,LUCIAN BUTE -EDISON MIRANDA.RUSINE... ,bravo Lucian Bute,esti cel mai tare.
Felicitari Lucian si iti multumim pt ca faci iara Romania cunoscuta in lumea`ntreaga :) RUSINE RUSINE RUSINE tuturor marilor televiziuni din Romania :| sunteti penibili , o valoare avem si noi .. si nici pe aia nu o transmiteti la tv :| RUSINE !!!!
eugen76 esti un retardat si debitezi numai ineptii.Bute este un sportiv deosebit, foarte inteligent cu o tehnica desavarsita si a carui valoare creste de la meci la meci. O cariera in ascensiune pt el.Astept cu nerabdare urmatoarele meciuri! Hai Romania! Hai BUTE!
Sunteti voi de rahat nu stiti sa apreciati o mare valoare ce o avem in Romania.Miranda nu mai pierduse de 10 meciuri iar pe Andrade il batuse dupa ce ala facuse Ko pe ultimii 3 adversari.PEnibili sunteti!Rusine!Rahati frustrati ce nu pot sa isi miste fundul de pe scaun doar sa comenteze!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.