Alte știri din fotbal
Gigi Becali, derapaj la adresa unui fotbalist din Superliga: „Un dobitoc” + Le face echipa altor doi antrenori: „Cum te aperi, mă?”
0
Universitatea Craiova i-a răspuns dur lui Mititelu, după interviul din Gazetă: „Elucubrații ale cetățeanului”
0
Scandalizați în direct! » A costat 20 mil. €, bani publici, dar nu mai funcționează: „Merită să ne mai agităm?”
0
Eugen Neagoe a numit cele trei echipe ce se bat la titlu: „Fără să jignesc pe nimeni” » Mesaj pentru Universitatea Craiova
0
Știri din fotbal internațional
Situație critică la echipa lui Andrei Rațiu: „Nu avem nici apă caldă la dușuri”
0
Adversarul României din play-off-ul de CM 2026, acord până în 2030 » Se anunță spectacol la semnătură
0
Genoa - Napoli, în etapa #24 din Serie A » Echipa lui Dan Șucu, față în față cu campioana Italiei
0
Cristi Chivu are un titular vulnerabil la vară » Pentru ce sumă poate fi transferat și de ce n-a plecat în ianuarie
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
„Dezbrăcați în ger, legați de copaci, atârnați cu capul în jos, bătuți și ...
Libertatea
JD Vance, huiduit la Jocurile Olimpice de iarnă, în timpul Paradei ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
"Justitia" la care puiutii de *** din USR ar vrea sa se inchine romanii ca la icoane... Asa ceva... Nu discut dosarul gala Bute ci strict felul in care este tratat un bolnav de cancer care are un diagnostic clar, indubitabil si care totusi n-a omorat pe nimeni. HUOOOOO CALAILOR!!! SA VA DEA DUMNEZEU DUPA SUFLET!!! AMIN!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bietul Rudele, sper ca acum doarme confortabil in palton de scânduri. Ati terminat sa prezentati pușcăriași ca martiri ai neamului? La multi ani, Obreja!
Pacat ca nu poate lua cu el si alti pungaşi. Cucoana mor o gramada de oameni de rand CINSTITI ca nu au fonduri necesare si nimeni nu i jeleste. Plange l tu in casa ta si lasa ne pe noi. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.