Comentarii (17)
illusionro
illusionro  •  09 Iunie 2013, 04:29

Cum vine asta ca arbitrii se intrec in decizii dubioase ? Toti dau altfel fiecare repriza ? Nu a fost nicuna in care toti 3 sa se sincronizeze in decizii !

illusionro
illusionro  •  09 Iunie 2013, 04:28

Irlandezii si azerii castiga tot timpul la amatori medaliile de aur dar la profesionisti nu auzi de ei ! Cum vine asta? A fost furt pe fata ! Pai a 3-a repriza ala a fugit in ring ! A nostru era curat la fata si ala a intrat cu o vanataie si a iesit cu 5 !

illusionro
illusionro  •  09 Iunie 2013, 04:26
Postat de lalalalalalalala pe 09 Iunie 2013, 02:12

asa ma enerveaza stirile astea cu iz nationalist facute in asa fel incat sa creeze polemica aiurea. ala a castigat clar meciu si runda a 3'a in care a lovit clar la inceput si apoi a fost smecher( tragerile lui de timp nu intra in criteriile de arbitrare a unei reprize). care specialisti? dati si voi 2-3nume de specialisti juratoni a pierdut din cauza lui si antrenorilor nostri nu din cauza arbitrilor. daca antrenoru e batut in cap si-ti cere lovituri drepte fara sa iti pregatesti adversarul cu o fenta un jab o ceva acolo, si unu de 300 de kile are timp sa se fereasca din calea ei, mai ales cand nu apreciezi distanta corect si te arunci ca disperatu pe lovitura.

Numa un crtin care nu o vazut meciul poate gandi ca tine ! Clar ....prima repriza a irlandezului ! A 2-a clar ca e buletinele de vot a romanului.......pai in a 3-a bai baiatu (probabil emigrant sau frustrat) a fost a romanului ! Pai ala a aruncat 2 pumni !!!! in primele 30 de secunde si dupa aia s-a tavalit pe jos de vreo 5 ori si a obstructionat ! A nostru a lovti in plin de cel putin 7 ori ! Pai cum poti sa-i dai repriza irlandezzului ? a 2-a eventual daca tot voiai sa furi i-o dadeai lui ,dar a 3-a a fost CLAAR ca lumina zilei a lui juratoni ! 7>2 !!

tiger91rom
tiger91rom  •  09 Iunie 2013, 03:14

Se vede ce super valori au azerii in box de nu ajunge nici unu mai cunoscut la profesionisti....

lalalalalalalala
lalalalalalalala  •  09 Iunie 2013, 02:12

cosminracila
cosminracila  •  09 Iunie 2013, 01:36

Astia din Azerbidjan,,Uzbekistan si tari de astea dubioase sunt cei care sunt puse sa lucreze la butoane!In fond si la urma urmei cine ar avea curajul sa conteste un Arbitru din Turmekistan sau Absurdistan?