Comentarii (572)
richardell
richardell  •  15 Decembrie 2013, 22:02
Postat de catalynn pe 15 Decembrie 2013, 21:57

Cristina Neagu e in zi mare azi, se pare ca a depășit in sfârșit problemele de la umăr si a revenit la forma pt care a fost declarată cea mai buna jucătoare din lume acum 3 ani. In mod normal nu avem cum sa mai pierdem meciul de fata

Nici eu nu am emotii pentru meciul asta, daca nu fac vreo prostie fetele, vom castiga la 5-6 goluri. Urmatorul pas va fi testul suprem, caci in ultima vreme Franta a devenit un complex pentru noi ... Dar au destule puncte slabe si ele, cred ca meciul se va decide in functie de inspiratia si forma de la ora meciului!

arohnean
arohnean  •  15 Decembrie 2013, 22:01
Postat de richardell pe 15 Decembrie 2013, 21:59

Va fi greu cu frantuzoaicele, dar nu imposibil. Eu cred ca va fi un meci strans decis la 1-2 goluri si daca prindem o zi inspirata vom castiga! Atu-ul nostru e defensiva, iar daca va ajuta si poarta, ar trebui sa le batem!

Ai vazut meciul de azi al frantei sa spui ca ne bat la 6 goluri? au jucat prost azi cu japonia dar au rezistat alea doar 45 de minute. noi le mancam azi daca jucam cu ele. toate lumea a vazut ca au aparare care face multe eliminari si atac slab.

politimisoara1
politimisoara1  •  15 Decembrie 2013, 22:01

Romania a castigat vreodata in istorie, campionatul mondial?

lenan
lenan  •  15 Decembrie 2013, 22:01
Postat de valyomanyd pe 15 Decembrie 2013, 21:57

Sper sa ma insel, dar ne oprim in sferturi ,cred ca Franta ne bate la 5-6 goluri !!! In superioritate numerica nu marcam si primim 2 goluri ?????? Cum sa tragi la poarta de la 9 m in superioritate ? Se plimba mingea de la o extrema la alta pana se gaseste un culoar sau pivotul liber, cel putin asa am vazut la echipele mari ! Totusi, HAI ROMANIA !

in mod normal da, plimbi mingea cind esti in superioritate. doar ca ale nostre fiind mai masive (si lenese :)))) prefera sa mai traga si de la 0m. adevarul e ca si avem cu cine!