fin. Ucr-Den 30-25

•  11 Decembrie 2008, 20:43

Hai Romania!!!!!

•  11 Decembrie 2008, 20:42

ce meci ciudat a fost dan nor a doua repriza 21-7 pt norvegia, interesant , la pauza a condus danem la 2

•  11 Decembrie 2008, 20:41

bai nene, dar chiar gresesti. daca facem egal, jucam cu germania. chiar nu-ti dai seama ca rusia a pierdut ca stie ca la fel va face si nor cu noi? semifinale: Ger- Nor Rom-Rus

•  11 Decembrie 2008, 20:38

rezultat final ger-rus 27-22 buuun...

•  11 Decembrie 2008, 20:36

mai lasati-o cu unguroaicele care nu au vrut... de ce n-am vrut noi cu spaniolele? daca nu facem un egal cu o norvegie nemotivata, atunci nu meritam semifinalele ele vor lupta sa ne scoata pe noi, sa nu ne intalneasca in finala... chiar mi-as dori sa facem egal sa jucam cu rusoaicele in semifinale; ala ar fi cel mai interesant meci; oricum titlul sigur nu il luam... doamne da sa gresesc dar nu suntem zmei inca...

•  11 Decembrie 2008, 20:34

coco, ce noroc o mai fi si ala? ca daca isi doresc sa joace cu rusia, trebuie sa ne bata nene, sau sa faca egal...eu unu nu cred ca vor cu rusia, si ne vor lasa sa le caftim

•  11 Decembrie 2008, 20:33

Rezultatul meciului Spania-Ungaria nu are nici o importanta. Titlul european il putem lua NUMAI daca fetele vor castiga urmatoarele trei meciuri. Orice infrangere ne scoate afara. Totusi, asta seara avem doua mici avantaje: 1. Ne ajunge si un egal (chestie destul de rara in handbal). 2. La ora meciului, se va sti clasamentul celeilalte grupe, iar Norvegia (poate) va dori sa-si aleaga adversara, intre Germania si Rusia. Dar noi oricum, trebuie sa tintim victoria! Hai ROMANIA!

•  11 Decembrie 2008, 20:32

ger-rus :25-19 ;min.56

•  11 Decembrie 2008, 20:31

24-18 pt germania si mai sunt 6 min,poate avem noroc sa doreasca norvegia sa joace cu rusoaicele