Alte știri din fotbal
Echipe de start la FCSB - Csikszereda: Gigi Becali chiar s-a ținut de cuvânt! Vești în timp real de la Arenă
3
Antoine Baroan a ajuns la un acord cu noua echipă: „Va fi prezentat în următoarele ore”
0
Farul - Universitatea Craiova » Rezultat halucinant în doar 30 de minute
17
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipele de start
0
Trei din trei pentru Carrick pe banca lui United » „Diavolii” câștigă „thriller”-ul cu Fulham și urcă în TOP 4!
0
Ce au scris spaniolii despre Andrei Rațiu și ce note i-au acordat, după meciul făcut pe „Bernabeu”
0
Atletico Madrid plănuiește o dublă lovitură de senzație la final de mercato! Un nume mare e deja rezolvat
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
Titlul corect este " De azi Neagu este Messi al fotbalului"" si nu Messi este Neagu al fotbalului.."....
"Cristina Neagu a făcut un meci monumentală" - Monumentala sunteti voi, nu meciul.
RUȘINE ,celor care nu au crezut în VOÎ după înfrângerile din grupe! ...Printre ei mă număr și eu....FELICITĂRI ,IMPERIALE până la sfârșit! BAFTĂ în semifinala cu Norvegia!... Mă înclin!
"De azi Messi e Neagu al fotbalului!" Adica ....invers.
Toți PSD-IȘTI DORM CINE CONDUCE. La TVR??dă-ți-l afara pe directorul TVR.stam și ne uitam pe streamuri??chiar plătim 5 lei peluza ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Guvernul româniei doarme.CUM SA NU SE DEA C.M DE HANDBAL LA TVR??SAU C EUROPEAN DIN FRANȚA,PTR.CE *** PLĂTIM ABONAMENT???TREBUIE FĂCUTĂ O PETIȚIE,CEVA TREBUIE FĂCUT.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Ne ametim band apa rece. Avem prea putine fete de valoarea medaliilor pe care le vrem noi", a spus fostul selecționer Radu Voina dupa meciul cu Norvegia.
adevarul e ca s-a scris destul de urat prin presa dupa infrangerile suferite. insa era foarte greu avand istoria romanilor sa mai spere multi ca o sa bata pe daneze la ele acasa :) nu e foarte condamnabil ca marea majoritate nu a crezut in ele. ca si-au dorit, ca le-au tinut pumnii, da! nevertheless! o victorie mare! felicitari si HAI ROMANIA!
Extraordinare fetele noastre, cred ca nu s-a terminat cu bucuria. Cred ca meciul acesta a fost Mos Nicolae si asteptam finala, echipa Romaniei sa fie Mos Craciun si sa ne aduca titlul mondial la handbal! Ireal de frumos, indiferent ce va urma, pentru ca suntem in semifinaleeeeee! Ce inima sa ai ca sa traiesti meciuri ca acesta? Inima de amazoane ati avut si Romania este mandra de voi! Toate in frunte cu Cristina Neagu ati fost o ECHIPA, voi ati fost ROMANIA si sunteti acum ROMANIA!
Asa meci dramatic vezi doar o data in viata! Bravo fetelor, felicitari ptr. victoria si performanta memeorabile... bravo in special Cristina pentru cele 15 goluri marcate si Ada ptr. golul victoriei, dar toate ati fost niste eroine seara asta! Sper sa repetati figura cu Norvegia... multa bafta, va iubim!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.