Comentarii (482)
gymd
gymd  •  12 Decembrie 2013, 23:38

Daca nu am fi ratat ca prostii 7 aruncari de la 7 m, plus alea 3-4 contra-atacuri, akum eram pe locul 1 si bineinteles intalneam Angola, ar fi un vis sa intalnim Angola, pai nu ne dau gol nici in 100 de ani, dar e greu, sper totusi la polonezi

valyomanyd
valyomanyd  •  12 Decembrie 2013, 23:37
Postat de ave_biancorossi pe 12 Decembrie 2013, 23:30

În grupa C, la Mondialul din Serbia, în grupa de la Zrnjanin, s-a consemnat un record mondial. În meciul dintre Spania şi Paraguay, 29-9 (14-0), sud-americancele au reuşit performanţa să nu dea nici un gol în prima repriză! __ saracele sudamericance..

Amigo, in pauza meciului chiar am postat," am trait s-o vad si pe asta , o echipa participanta la un c.m mondial ( paraguay) nu a marcat nici-un gol intr-o repriza !" :)))))

ddenisssa
ddenisssa  •  12 Decembrie 2013, 23:36
Postat de msr_ms pe 12 Decembrie 2013, 23:34

Poti fi ceva mai explicit te rog?Eu inteleg ca prindem locul 3 in grupa nu locul 3 din cele 3(RO,HU,CZE)adica sa fim cea mai slaba dintre cele 3 mentionate de tine.

in grupa a zis si el. in teorie sa poate si locul 4, dar e cam greu de crezut ca ne bate cehia la 7 goluri.

gymd
gymd  •  12 Decembrie 2013, 23:35

eu cred ca vom intalni Spania sau Polonia, dar sper la Polonezi

motanul
motanul  •  12 Decembrie 2013, 23:35
Postat de a.c.a.b_st pe 12 Decembrie 2013, 23:26

Nu intelegi ca a fost ceva izolat?? ce vrei acuma,revolutie? du-te la ei si da-le foc :)))))

Nu as face asa ceva, daca as avea putere ias strange si expulza in patria lor pe toti cei care nu se pot numi oameni, nu ma intelege gresit , o persoana de acea nationalitate m-a ajutat f mult cind eram copil ma aflam in Transilvania pe vreamea lui Ceausescu intr-o statiune balneo si ne-a sfatuit sa apelam pt orice la ea. M-a marcat f mult faptul ca intrand intr-un magazin am vrut sa cumpar un corn imi era foamesi nu au vrut sa-mi dea pt ca mama mea vorbea romaneste. Cu ce sentimente ramai dupa o asemenea intamplare oare?

msr_ms
msr_ms  •  12 Decembrie 2013, 23:34
Postat de razvyyc pe 12 Decembrie 2013, 23:30

La un casament in 3 (RO, HU, CZE), prindem doar locul 3. Ca sa prinda locul 3, Cehia trebuie sa ne bata la 7 goluri diferenta.

alldayidreamaboutsex
alldayidreamaboutsex  •  12 Decembrie 2013, 23:33
Postat de luciansj pe 12 Decembrie 2013, 23:29

Urat gest din partea suporterilor unguri ca s-au intors cu spatele in timpul imnului Romaniei. Si se mai intreaba de ce ii uram asa mult !? As vrea sa-i vad pe toti plecati din tara.

Pentru ca isi permit! Pentru ca nimeni de la noi nu sare in sus cand acele subspecii incearca sa-si bata joc de insemnele tarii noastre. Pe cand noi, daca ofensam in vreun fel imnul tarii lor, suntem atacati o saptamana prin ziare... prin ziarele unguresti si prin cele romanesti!

ave_biancorossi
ave_biancorossi  •  12 Decembrie 2013, 23:32
Postat de ddenisssa pe 12 Decembrie 2013, 23:19

eu o vad pe ungaria favorita cu germania. si noi le bateam cu toata linia aia de 9 metri. am ratat 5 sau 6 de 7 metri si 3-4 contraatacuri. astazi atacul ungariei a fost aproape anihilat. dar fetele noastre sunt mai mobile decat nemtoaicele. cred ca gorbicz le rupe gleznele.