Alte știri din fotbal

Sorin Cârțu nu a uitat discursul lui Chipciu: „Polemici despre determinism, homo sapiens și primate pot să fac și eu. Pot să fiu acid”
0

Chipciu își face „mea culpa” după 0-3 în Bănie: „Am râs de Cucurella, trebuie să-mi învăț lecția”
1

După ce i-a dat 3-0 Universității Cluj, Mirel Rădoi surprinde: „Cred că am exagerat puțin săptămâna asta”
3

Ioan Ovidiu Sabău, tranșant după eșecul de la Craiova: „Până la urmă, a fost 3-0...”
1
Știri din fotbal internațional

Anunțul istoric făcut de Liga italiană » Din 1978 nu s-a întâmplat decât de două ori în Serie A!
0

Van Basten, revoltat după scandalul din Ligă: „UEFA trebuie să repare asta!” » IFAB și FIFA vor fi consultate
2

S-a cerut amânarea meciului Fiorentina - Juventus » Imagini incredibile de la furtunile care au lovit în plin zona și pun în pericol fotbalul
0

După epuizantul derby madrilen, Carlo Ancelotti acuză: „Banii rămân prioritari, nu contează odihna jucătorilor”
0
Lifestyle

Fata fostului coleg al lui Dan Petrescu, vedetă la un reality show după divorț » Prietena lui Halep și un fost fotbalist vor fi prezenți
2

Trucul interesant prin care Adrian Cristea spune că seduce femeile: „Dacă faci asta, e jumătate cucerită”
31

A ținut secretul până acum! Sabin Ilie s-a despărțit de Leta și acum are o relație cu sora unui fost coleg: „De 8 ani suntem împreună”
2

Starul din Premier League s-a mutat în casă nouă alături de superba iubită » Claudia a decis transferul de 62 de milioane de euro
5
El poate sa spuna ca renunta la cetatenie. Dar spectatorii sai, care sunt mai multi pot face.
du-te ma, și plimba ursul..ce poate face un sportiv în fata unui dictator ? nu are cum sa ia atitudine , are familia și rudele în Rusia , abia așteaptă aia sa-i ia la " intrebari"..
Dinule, danezul Rune e fostul elev a lui Mouratoglou !
Asta-i vrajeala de gainar fiindca criteriile "de razboi" pot fi invocate de orice parte pe lumea asta unde apar conflicte armate si pana la urma si-n cazurile istorice mentionate de mine au fost sustinute criterii de razboi inteligentule !! Ca era vorba de razboi de clasa sau de faptul ca o anumita etnie era acuzata in plin razboi (cand a inceput si genocidul) de cauzele izbucnirii lui ! Tu si altii ca tine stiu f. bine ca nu toti rusii il sustin pe maniacul de Putin, dar nu va pasa ! Judecati colectiv, iar modul asta de a judeca evenimente istorice este extrem de periculoas, nu face decat sa deschida o cutie a Pandorei care la un moment dat se poate intoarce si impotriva ta cand nu vei mai fi cel ce are "biciul" puterii in mana! De curiozitate, ce-ai considera tu acceptabil, bineinteles daca esti dispus sa consideri ceva acceptabil, in asa fel incat ca un rus, chiar si cel care nu-l sustine pe Putin, sa nu fie supus dorintei tale penibile de cenzura dictatoriala ?!
Aici sunt de acord cu tine. O presiune in plus, poate pricep si tolomacii aia din Rusia ca sustin un act criminal. Daca nu pricep, nu au ce cauta in lumea civilizata.
Criterii de razboi, inteligentule.
De ce bro?Trage tenismenu cu arma prin Ucraina? Nici macar nu traieste acolo + unde mai pui ca joaca la turnee prin toata lumea. Intr-un an daca sta 2 zile in Rusia.
Te-ai simti ca la tine acasa in ***. Si ei interziceau pe criterii etnice sau rasiale sau de clasa !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bravo Andrey. Bravo ca nu iți renegi originea.
Gresit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.