Halep - Makarova Live ://worldlive-streaming.eu/

lapusneanul  •  19 Februarie 2015, 16:53
Postat de ando89 pe 19 Februarie 2015, 16:33

Macar daca Simona ar bate-o pe rusoaica, dupa atatea vesti rele din sport de astazi! As sfatui-o sa joace in rosu turcoaz, cu niste dungulite aurii:))

care sunt vestile rele ? aia in care se anunta ca locatarul de la poarta alba nu a detinut niciodata palmaresul stelei :) scz ca am fost off topic :)

Dar nici domnul Navarro nu si-a spus ultimul cuvânt, cu un asemenea rever, nu se stie, parca ar fi Gasquet

lapusneanul
lapusneanul  •  19 Februarie 2015, 16:51
Postat de msr_ms pe 19 Februarie 2015, 16:44

mi-as dori ca simona sa nu ne mai demonstreze cum e posibil sa pierzi un game cand ai 40-0(si la AO si si cu pironkova),sa nu incerce sa egaleze performanata serenei la wimbledon in meciul de dublu cu venus cand a reusit 4 duble-mingea netrecand fileul-a reusit vreo 3 cu makarova la AO,si sa nu mai fie asa dusmanoasa pe fileu incercand sa-l darame prin loviturile ei.sper sa fie in meciul de azi acea simona din 2013-2014 calma,plimbandu-si adversara pe toata latimea terenului si rabdatoare in schimburile lungi de mingii.succes simona halep!

serena in acel meci are o scuza...era matoala :)

lapusneanul
lapusneanul  •  19 Februarie 2015, 16:49
Postat de lapusneanul pe 19 Februarie 2015, 16:49

aloooo, redactia, ce faceti dormiti in bocancii statului ? schimbati titlul articolului si bagati ceva calcule....daca x a pierdut, ce trebuie sa faca y ? daca nu poate sa faca y, e probabil sa nu faca nici z ?

asa, bravo :)

lapusneanul

peter76610
peter76610  •  19 Februarie 2015, 16:45
Postat de lapusneanul pe 19 Februarie 2015, 16:14

probabil maine o sa ploua la londra ? app. muguruza a pierdut primul set cu navarro in tiebreak.. si daca tot vorbesti matale de probabilitati, meciul simona - makarova e probabil sa inceapa mai tarziu de ora 17, asta deoarece e ...probabil ca meciul muguruza - navarro sa dureze mai mult.

cu siguranta va începe mai târziu, se pare ca i-a trebuit un set sa se încalzeasca d-rei Muguruza. Prevad o veste excelenta pentru noi, o victorie în 2 seturi a Simonei :)

msr_ms
msr_ms  •  19 Februarie 2015, 16:44

mishu_74
mishu_74  •  19 Februarie 2015, 16:41

E 5-3 pt Buburuza in setul 2. E clar ca va urma si al treilea. Deci tot n-o scapat de ''capra vecinului''. Ce sa-i facem, asta-i soarta noastra a romanilor. :-)))))