Comentarii (59)
reddogsv
reddogsv  •  17 Iulie 2019, 15:52

Avantaj Dinamo? Daca conform regulamentului ambele trebuiau sa piarda cu 3-0 de avantajul Viitorului nu spuneti nimic? Ce va mai place *** cu de toate! Forta Talpan!

raikkonen79
raikkonen79  •  17 Iulie 2019, 15:47
Postat de fara_pista pe 17 Iulie 2019, 15:35

O precizare: pentru voi era perfect să se joace fără... adversar.

:)))) buna.

firaldo
firaldo  •  17 Iulie 2019, 15:41

Ce anume amână?Lucrurile sunt clare.Oare isi dau seama cei de la comisii ca prin deciziile lor de a închide ochii i încurajează pe acești suporteri sa intre pe stadion si data viitoare?Chestia ca suporterii lui Dinamo sunt recidivisti ...deci ce amână ei?

fara_pista
fara_pista  •  17 Iulie 2019, 15:35
Postat de alan24 pe 17 Iulie 2019, 15:28

De unde atata avantaj ptr Dinamo ? Ptr noi era perfect sa se joace fara spectatori...ce avantaj sa avem ca vin suporterii si pun presiune pe jucatori si antrenor si injura din minutu 1? Sincer...am ajuns sa imi doresc sa jucam fara PCH.

alan24
alan24  •  17 Iulie 2019, 15:28

rocky2
rocky2  •  17 Iulie 2019, 15:16
Postat de magic4ever pe 17 Iulie 2019, 13:28

ASTA ESTE REGULAMENTUL, NU EU L-AM FACUT! Daca suporterii dinamovisti nu sau oprit dupa 10 minute arbitrul trebuia sa opreasca meciul si sa castige Viitorul cu 3-0 la masa verde! Dar arbitrul nu a respectat regulamentul si a reluat jocul dupa 22 de minute, deci ambele echipe trebuiau sa piarda cu 3-0!

Nu sunt deacord! De ce sa piarda fotbalistii Viitorului, care si-au vazut de treaba si au marcat goluri, pentru ca paza angajata sa asigure buna desfasurare a meciului nu a putut impiedica niste *** sa patrunda pe gazon!?

764352140354351
Rahat Cu Perja  •  17 Iulie 2019, 14:57

Nu conteaza. Le dau si oltenii 2-3 boabe. Sa vezi batalie ce o sa iasa atunci.

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  17 Iulie 2019, 14:53

Avantaj Dinamo! Viitorul a fost nedreptățită! Asta e furăciune pe față!!!

cpt.ahab
cpt.ahab  •  17 Iulie 2019, 14:46
Postat de jack_the_stripper pe 17 Iulie 2019, 13:47

Iar a fost Dinamo furată! E clar că Viitorul trebuia să piardă meciul cu 3-0. Ce, niște oameni serioși, civilizați, cu business-urile lor, n-au voie să intre pe teren? Și huliganii ăia de la pază, cum și-au permis să-i bruscheze pe distinșii businessmen disperați de la RIN? E mâna gigiștilor, fără îndoială...

Ideea e că acei "distinși businessmani" nu țin de RIN, ci de alte forțe obscure.