Comentarii (559)
 •  12 Octombrie 2008, 13:26

nu inteleg!! daca ne conducea Franta cu 2-0 dupa 20 de minute sigur ne mai dadeau vreo 2!! dar noi nu stim sa jucam; aveam aceeasi mentalitatea paguboasa de a ne baricada in loc sa profitam ca ma marcat repede 2 goluri si sa ne facem jocul care-l stim cel mai bine, contraatacul..noi "dadeam in ea" ca ciobanii si le lasam initiativa francezilor care au si profitat;noroc ca nu a mai tinut meciul vreo 15 minute ca ne bateau sigur! Pacat, ca nu ne schimbam, pacat ca patim ani si ani la ran

•  12 Octombrie 2008, 13:25

nu am pierdud..la inceput ficare a crezut ca romania nu va castiga..mai mult ca va pierde. dar am luat un 1punct..puteam sa si pierdem la final.

•  12 Octombrie 2008, 13:18

ne-am speriat si noi de norocul care l-am avut in primele minute.dak ati observat pitzi era mai smochinit la 2-0 decat la 1-0.nu ma mira rezultatul,dupa un joc atat de prost.

2 goluri norocease un antrenor penibil care nu stie decat sa se apere si selectia la nationala nu stiu pe ce criterii se face. Ghioane trebuia luat Bratu. Il iei pe marica care este mana moarta nu joaca nimic pe gaman care nu am auzit de el, bucur care este mingea mai mare ca el. daca facem egal cu armenia fotbalul nu mai este ce a fost echipele sunt echilibrate daca facem egal cu franta trebuie sa ne bucuram...ptr ce...ptr ca este un adversar valoros...nu ma incalzeste cu nimic. Jos piturca

nu mai dati vina pe Mutu, ca nu joaca el singur; ca nu e in forma asta e alta discutie, dar nu joaca numai Mutu pe teren. Dupa minutul 20 aveam 9 fundasi asezati pe metereze iar pana la atacanti erau 60m!!!!!ce sa-i ceri lui Mutu sau lui Marica??? cand mijlocasii erau asezati in aceeasi linie cu fundasii??!!! tot meciul dupa ce am dat al doilea gol, nu am iesit decat cu pase aeriene date aiurea si pierdute! am iesit de vreo 2 ori pe jos, si s-a vazut ca francezii erau slabii la asemenea faze!

•  12 Octombrie 2008, 13:14

am jucat 20 de minute => 2 goluri; dupa care ne-am asezat batraneste cu fundul in poarta suportand cu stoicism dominarea copioasa a Frantei care a fost cat pe-aci sa ne calce in picioare. Am vazut aseara aceeasi meteahna romaneasca de a inceta sa ataci dupa ce dai 1-2 goluri, am vazut ca nu suntem capabili sa invingem, ca suntem labili si ca ne meritam locul 18 din clasamentul international al echipelor nationale publicat recent!Atat putem si trebuie sa fim fericiti daca ne vom califica iaras

•  12 Octombrie 2008, 13:11

mutu mutu mutu lasaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee lasaneeeeeeeeeeeeeeee lasaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

•  12 Octombrie 2008, 12:55

nu avem echipa nationale de valoare..cu jucatori din camp rusiei..si nu de echipele fruntase..cu rezerva prin germania ...cu alti ctiva jucatori din campionatul pastorit de mitica ce pretentii sa avem..e bun egalul..