Comentarii (5)
zorrozabal
zorrozabal  •  19 Noiembrie 2019, 16:46

In meciul de aseara Spania a avut posesia...72% ceeace l-a facut pe Gabi Balint sa evoce reclama aceea cu"Nea Dragulin!Ne dati si noua mingea?Va rugaam!"!

zorrozabal
zorrozabal  •  19 Noiembrie 2019, 16:42

La echipe de club,a fost un halucinant 8-0, administrat de Legia Varsovia campioanei UTA, in CCE!A fost cu atat mai halucinant, cu cat in minutul 60, scorul era...o-o!

cuviosul_pafnutie
cuviosul_pafnutie  •  19 Noiembrie 2019, 16:38

Au mai fost destule esecuri umilitoare! Un 7-1 pe care ni l-a administrat Elvetia-parca in 1967(golul nostru marcat de Dobrin) in meci oficial,apoi tot un 7-1 sau 6-1 administrat de Ungaria-cam in aceiasi perioada- dar intr-un meci amical...Iar mai incoace- in mandatul razgaiatului Razvanel- a fost tot un 0-5 si tot intr-un meci oficial,la Belgrad cu Serbia!

1177177172317584
Christian Ciuca  •  18 Noiembrie 2019, 23:34

bine macar in acel 5-2 la pauza pentru unguri ai jucat fotbal, ai dat doua goluri, ai avut atac, dar astazi din nou cu spaniolii un joc rusinos, amorf, sintem morti, gata.

polistul68
polistul68  •  18 Noiembrie 2019, 23:33

***...e rusinea noastra, a romanilor....noi ne-am votat politicienii, care nu au bagat bani in sport..noi ne uitam la tv, si facem audienta cand sunt promovati pseudo-investitori si pseudo antrenori.....cu jucatorii care i avem , nici Zidane, Klopp, Mourino si Guardiola, impreuna, nu fac mai mult..asta ne e valoarea....dar noi ne luam dupa Jij care il vede pe Coman la City, il ovationam pe Hagi cand e suparat ca Ianis nu joaca niciunde, suntem suparati ca Marin nu joaca la Ajax c e discriminat, etc, etc...nu vedem ca, nu avem nimic in comun cu fotbalul modern..nu avem forta, viteza, suntem indisciplinati tactic, simulam, ne ratoi la arbitrii....suntem jos, si doar un inconstient poate spune altceva