bozo76  •  21 Aprilie 2024, 05:02

Keylor navas a plecat deja. Curtois ce mai se aude? Se retrage?

camcam
camcam  •  19 Aprilie 2024, 08:57

NOROC ... asta a avut realul. cand te gandesti ca viitoarea castigatoare a UCL a iesit din propriul careu in 120 min doar de 3-4 ori,primul corner venind in prelungiri. eu zic ca nu lunin a fost cel mai bun de la real ci carvajal... la intors doku pe toate partile ca pr snitel dar a rezistat.

mihailstanciu
mihailstanciu  •  18 Aprilie 2024, 21:04

Lunin a fost mvp-ul partidei. Foarte bun portar !

tk2014
tk2014  •  18 Aprilie 2024, 20:29
Postat de anti_fcsb_bayern_real_juve pe 18 Aprilie 2024, 17:22

Oricine alege sa joace la Real in prezent e un cocalar.

la city au terminat toti liceul

tk2014
tk2014  •  18 Aprilie 2024, 19:48

penalty-urile nu mai tin de mult timp de inspiratie sau de noroc. van gaal si-a inlocuit portarul in prelungirile sfertului de la mondialul din 2014 tocmai pt penalty-uri. e un exercitiu de statistica si probabilitate. pun pariu ca sunt echipe care folosesc machine learning ca sa determine directia in care se arunca portarul. e drept, conteaza emotiile, presiunea, oboseala, etc…dar nu mai e chiar loterie

anti_fcsb_bayern_real_juve
anti_fcsb_bayern_real_juve  •  18 Aprilie 2024, 17:22

danglumetu
danglumetu  •  18 Aprilie 2024, 17:05

''a crezut in steaua lui''!? fugi d-aci, ar fi plecat oriunde si ar fi asteptat oricit numai sa nu se intoarca in iadul de acasa! dar, cind pleaca scorpie cu tamiiatul si dracu' se face portar!

parachioara5
parachioara5  •  18 Aprilie 2024, 16:40

...vom face zero puncte la European ...

14abcdefgh14
14abcdefgh14  •  18 Aprilie 2024, 14:19

Nu mi se pare un portar așa de bun. Dimpotrivă, de câte ori mă uitam la un meci de al lui Real, Lunin cam gafa. Și îmi aduc aminte de dubla cu Leipzig, meciul tur cu City ori înfrângerea din Cupa Spaniei cu Atletico.