Comentarii (5)
poli_4_ever
poli_4_ever  •  12 Aprilie 2017, 12:53

Inca o dovada ca Varzelona nu avea ce sa caute in sferturile Champions League. Au crezut ca daca-i fura ca in codru pe PSG o sa le mearga tot asa si mai departe. Dupa 0-4 la Paris si 0-3 la Torino se vede adevarata fata a acestei echipe care se poate califica doar cu ajutorul arbitrilor. Intrebarea e daca vor mai gasi un arbitru dispus sa fure in halul in care a facut-o cel din returul cu PSG. Cel mai probabil, cei de la Juve au fost pusi in garda de ceea ce s-a intamplat atunci si vor avea grija sa nu-si bata joc de ei niciun fluieras

883758598355956
Adrian Fulgos  •  12 Aprilie 2017, 20:15
Postat de juv3ntin pe 12 Aprilie 2017, 11:58

"Autorul golului care a permis ca meciul acesta să se joace a arătat că a fost viu." le-ati bagat in google translate say care i faza?

Păi nu este el cel care a calificat Barça in ultimul minut al meciului cu PSG? Ce nu este clar? Tot el este cosiderat ca a fost viu, adica activ in meciul cu Juve.

Mario Birsan  •  12 Aprilie 2017, 11:07

Dacă sunt alți albitri și se albitreaza corect este normal ptr barcelona sa nu câștige :)))))