Comentarii (9)
sexilian
sexilian  •  29 Mai 2017, 14:19

CA TANARA SPERANTA SA JOCI PESTE 40 DE MINUTE E UN EFORT........bine ca-si conserva talentul care costa familia,GENOVA e un oras frumos, daca il duce capul ca pe taicsu sigur e cuminte si sa nu dea declaratii ca face INTINDERE.Cum se strica un copil pentru ambitii prostesti..........

tatutzu
tatutzu  •  29 Mai 2017, 13:43
Postat de tatutzu pe 29 Mai 2017, 13:41

Titlu: VIDEO Ianis Hagi, evoluție curajoasă pentru Fiorentina în meciul cu Pescara! A făcut faza golului doi și l-a pus la încercare pe Fiorillo din lovitură liberă: "Un talent în stare pură" Corp text: „În cele 35 de minute, cât a evoluat contra Pescarei (2-2), duminică, Ianis Hagi a fost aproape să înscrie și a contribuit la primul gol al Violei, reușit de Saponara.”

tatutzu
tatutzu  •  29 Mai 2017, 13:41

mariuss72
mariuss72  •  29 Mai 2017, 13:44
Postat de onduku pe 29 Mai 2017, 12:41

Stai linistit ca are 18 ani, cel mai probabil ambele sunteti clonele lui Moflea. Si cand o prinde, nu-l mai scoate nimeni.

Cel mai probabil esti batut in cap, n-ai inteles nimic. Eu nu am nimic cu copilul asta, ba chiar mi-as dori sa se impuna, tu ai atitudine de supus, care comenteaza chiar daca nu a vazut meciul.

dinamo_fan
dinamo_fan  •  29 Mai 2017, 12:51

bafta pe mai departe Hagi. daca haterii cronici dau in clocot inseamna ca esti pe calea cea buna.

onduku
onduku  •  29 Mai 2017, 12:41
Postat de mariuss72 pe 29 Mai 2017, 11:21

Un talent in stare pura care nu a prins deloc echipa. Si vorbim de Fiorentina, o echipa in deriva, care aseara era aproape sa piarda cu ultima clasata, retrogradata de etape bune.

onduku
onduku  •  29 Mai 2017, 12:40
Postat de thomassystem pe 29 Mai 2017, 11:34

Aseară la meciul Romei cu Genoa a jucat titular și a marcat un gol un puști de 16 ani. Un necunoscut. Titular. Odrasla lui Rudolf cel cu nasul roșu are aproape 19 și prinde 15 minute de ziua lui, cadou din partea clubului și o juma de oră în ultima etapă, cadou din partea antrenorului. Jenant de trist. Sigur că GSP-ul va începe elogiile la adresa acestui " talent in stare pură". Dacă era mare talent era de mult titular. Cristiano la 17 ani făcea ravagii la Sporting in campionatul lusitan. Dacă rămâne la Fiorentina acest jucător mediocru va juca la Primavera până la 35 de ani. E asta fotbalist cum e tata Rudolf antrenor. Doi mediocrii.

Tu-l compari pe Ianis cu Ronaldo? Pai Ronaldo e peste ce a fost Hagi. Hagi a castigat campionatul, s-a prezentat bine si la Galatasaray iar la nationala jucam fotbal cu tupeu, ofensiv. Ce are ca a marcat ala de 16 ani pentru Genoa? Poate va fi un mare atacant italian. Serie A e un campionat greu, putina rabdare.