Comentarii (62)
hai_d1nam0
hai_d1nam0  •  10 August 2015, 13:14

Bvo Rednic. asa merita un om subiectiv, asa vad mereu stelistii, numai in avantajul lor. prima repriza a fost a noastra a doua a lor.

cpt.ahab
cpt.ahab  •  10 August 2015, 13:13
Postat de a.c.a.b_st pe 10 August 2015, 12:48

Eu nu-l judec pe Rednic...omul și-a atins scopul.Regretul meu este că n-am văzut goluri,măcar de s-ar fi terminat un 2-2,să ne bucurăm pe rând.:))

S-au marcat vreo 70 de goluri in cele 35 de meciuri de pana acum. E un campionat foarte sarac in privinta asta. Aici se vede lipsa de calitate a jucatorilor. Capello, parca, spunea ca "o echipa care nu ia gol e bine antrenata, iar una care marcheaza mult are jucatori de calitate".

samertx
samertx  •  10 August 2015, 13:09

Le dă Rednic după merit, îi mai ia la mișto, le-o trage peste nas, wtf! :))

manty_one
manty_one  •  10 August 2015, 13:08
Postat de zizu pe 10 August 2015, 12:54

diferenta intre jucatorii de la steauain care vreo cativa sunt noi veniti si dinamo unde cativa sunt de anul trecut......,dar asa sunt fcsb istii mereu se gasesc,cativa,pusi de cei de acolo sa se ia de adversari....ba chipciu,ba stanciu cu bobar,ba acum ..popa! care popa ar trebui sa simuleze mai putin si sa joace mai mult! si fcsb istii ar trebuii sa invete sa vorbeasca ceva mai normal..... gheonea si duckadam,cand vorbesc se strambaq cu gura aia....,chirpicu,zici ca are bile de rulment in gura,dica radoi si a.popa....sasaie mai ceva ca sarpele din cartea junglei..... o fi cool sa sasai sau sa graseiezi,dar mai vorbiti normal fratilor ca nu va cade nimic

de departe cel mai bun vorbitor e Steliano Filip...zici ca are cel putin doi rulmenti in gura...sa nu mai amintesc de str@mbul Rednic...care e adevarat profesor de lb romana...cel mai mult imi plac ticurile lui atunci cand se exprima!.)))))))))

zizu
zizu  •  10 August 2015, 12:54

wcsb_
wcsb_  •  10 August 2015, 12:51

MECI ECHILIBRAT IN PRIMA REPRIZA. IN A DOUA DE CAND S-AU EFECTUAT CELE DOUA SCHIMBARI NE-AM APARAT. COJOCARU DOAR LA ACEA FAZA CU MARC CAND A FOST OFSAID SA MURDARIT IN REST ...NU. VREAU SA REMARC APARAREA FOARTE BUNA. DE MULT NU AM MAI AVUT ASA APARARE BUNA. BUN CERNI/MARC/S.FILIP/FAI SI MEVJLA RESTUL MAI PUTIN. ADI POPA MAI MULT SE TAVALESTE DECAT SA JOACE. PLANGE MAI RAU CA O FETITA... CU TOATE CELE UN MECI FRUMOS. ATAT POATE DINAMO IN MOMENTUL DE FATA.

tiberiu33
tiberiu33  •  10 August 2015, 12:50

ce nu vedeti voi fcsbisti ...ati facut egal cu o echipa de 2 lei :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ....dinamo are cea mai slaba echipa din istoria ei ...ati jucat de la egal la egal cu penibilul :))))) ..si bomboana pe coliva ..jucatorii fcsb-ului au salutat peluza care era deja goala :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 August 2015, 12:49
Postat de mariuss72 pe 10 August 2015, 12:46

Da, exact cu a fost meciul vostru la Botosani, acolo dominarea a fost mult mai clara.

Corect.

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  10 August 2015, 12:48
Postat de cpt.ahab pe 10 August 2015, 12:44

Rednic n-a avut de ales, avand in vedere subtirimea echipei pe partea ofensiva. De altfel, cele mai mari ocazii pe care le-ati avut in mitanul secund au fost exact cand Dinamo deschidea jocul, lungind spatiul dintre linii.

mariuss72
mariuss72  •  10 August 2015, 12:46
Postat de a.c.a.b_st pe 10 August 2015, 12:36

Da,in prima repriză, Dinamo putea să inscrie.Despre a doua repriză,pot spune doar că s-a jucat victoria,la o singură poartă.Una peste alta,scopul scuză mijloacele,au plecat cu un punct.