catalynn
catalynn  •  09 August 2015, 23:12
Postat de mariuss72 pe 09 August 2015, 23:07

Pe digi se vorbeste numai de fcsb, cum va faceti meseria, ***?

Pai ce poți vorbi despre Dinamo?! Au existat pe teren in repriza a doua?! Ziceai ca Steaua joaca cu o echipa de old boys, daca intra Rednic cred da alerga mai mult ca Filip, Nedelcearu sau Matei ... Ca urmare ce poți comenta?!

d_3amon
d_3amon  •  09 August 2015, 23:12
Postat de chronic pe 09 August 2015, 23:08

e bine de rau nu mai luati gol ca anul trecut cand tot asa va aparati in 11. deci e un progres. plus 4-5 etape v-au dominat toti adversarii. si tot n ati luat bataie..deci progresati

dominare a fost la botosani, aia inseamna dominare, fcsb a trecut o singura data centrul terenului, in primul minut, in rest, dominare TOTALA.

legendavisinie
legendavisinie  •  09 August 2015, 23:12

fcsbistii care se duc la meciuri, au sansa sa vada de fiecare data galeria echipei adverse.

samertx
samertx  •  09 August 2015, 23:11
Postat de gametable08 pe 09 August 2015, 23:09

ce *** sa zica de dinamo ?ca s a bagat cu curul in poarta si a jucat mizerabil?

DINAMO a jucat inteligent, la rezultat, ***! :))

lssah_ss
lssah_ss  •  09 August 2015, 23:11
Postat de faxx pe 09 August 2015, 23:02

am primit fax oficial .. meciu s-a terminat 72-0 in mintea celui mai longeviv antrenor autohton .. gheorghe "mister" becali

***

ionut.07
ionut.07  •  09 August 2015, 23:11

Dupa cca 3-4 ani de zile, a fost primul derby echilibrat. In prima repriza, Steaua a avut posesia la 30 de m, dar ocaziile au fost de partea lui Dinamo, care a surprins la centru, prin Filip, si pe contraatac, prin cei 2, Lazar si Matei. In repriza a2-a, dupa iesirea lui Feussi, repozitionarea lui Filip, care, repet, a facut un joc excelent la mijloc, Dinamo a cedat centrul terenului si din min. 63 Steaua dominat si a avut mai multe ocazii. Am remarcat inca o data jocul compartimentului defensiv de la Dinamo si jocul bun facut de Lazar in prima repriza, pe benzi. "Bizonul" s-a zbatut de unu' singur, insa fara succes. M-a dezamagit jocul facut de Rotariu si de Vojnovici, care a pierdut multe baloane la centru. Una peste asta, a fost un derby care a avut de toate: faze de poarte, determinare, agresivitate.

red.blue
red.blue  •  09 August 2015, 23:11

Hamroun ala e bestial n-are practic cu cine juca

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  09 August 2015, 23:11
Postat de brancusi pe 09 August 2015, 23:07

Nu are aptitudini pentru meseria asta,experienta pe care o va capata nu-i va surmonta niciodata incapacitatea...In schimb cred ca ti-a placut mega-analiza facuta de Gheorghe la interviu:))))))))))))))

Da..marele Gheorghe...acum s-a trezit că-i trebuie fundaș central și atacant...:)))

faxx
faxx  •  09 August 2015, 23:11
Postat de foxy pe 09 August 2015, 23:09

Aha...`rau ratusca ramurica`...Rica, nu stia sa pronunte asta...am inteles...

=)))

mariuss72
mariuss72  •  09 August 2015, 23:11
Postat de vasy86le pe 09 August 2015, 23:09

Doar norocul a facut sa nu primim gol in a doua repriza, eu m-am trezit si m-am cam saturat de stat in mediocritate, Dinamo trebuie sa isi schimbe mentalitatea, si otelul era retrogradata, insolventa, dar a batut steaua, daca ei au putut, noi de ce nu am putea? Steaua nu e barcelona, dar daca o lasi sa joace,odata si odata tot marcheaza.

Pentru ca asta e un derby si toti se motiveaza altfel. Nici mie nu-mi convine dar e un pas inainte, unul mic, dar e ceva. Dinamo s-a lasat dominata tactic, degeaba maninca astia ***.