vasy86le
vasy86le  •  09 August 2015, 23:09
Postat de mariuss72 pe 09 August 2015, 23:04

Vasile, trezeste-te frate, Dinamo e un club in insolventa si are o echipa incropita, eu zic ca s-au descurcat destul de bine in seara asta.

Doar norocul a facut sa nu primim gol in a doua repriza, eu m-am trezit si m-am cam saturat de stat in mediocritate, Dinamo trebuie sa isi schimbe mentalitatea, si otelul era retrogradata, insolventa, dar a batut steaua, daca ei au putut, noi de ce nu am putea? Steaua nu e barcelona, dar daca o lasi sa joace,odata si odata tot marcheaza.

gametable08
gametable08  •  09 August 2015, 23:09
Postat de mariuss72 pe 09 August 2015, 23:07

Pe digi se vorbeste numai de fcsb, cum va faceti meseria, ***?

ce *** sa zica de dinamo ?ca s a bagat cu curul in poarta si a jucat mizerabil?

tandd
tandd  •  09 August 2015, 23:09
Postat de red.blue pe 09 August 2015, 23:07

fcsb cumparati vreo 5 Hamrouni vindeti pe popa,chipciu,breeveld sau dati si bani sa-i cumpere cineva si aveti sanse cu schiorii, dinamo nu e nici mai buna nici mai slaba ca in ultimii 5 ani echipa de pluton

e o echipa in insolventa,e normal,daca nu poti cumpara jucatori crezi ca o sa poti face echipa vreodata??problema e ca steaua devine din ce in ce mai slaba,in loc ca valorile sa se egalizeze in sus se egalizeaza in jos

alexa_b
alexa_b  •  09 August 2015, 23:08

in ritmul asta vom ramane cu o singura echipa in Europa,,pretentii exagerate de la o echipa limitata, Adi Popa mentalitate de fotbalist roman;;dupa ce ca joci slab in fata unei umbre de echipa tot arogant ramai

Postat de gerulozaurus pe 09 August 2015, 23:08

Sunt leni, previzibili, individualisti, abuzeaza de pasa lunga tot meciul, echipa e rupta in paispe..labartzata pe tot terenul, in aparare foarte ezitanti noroc cu adversarul din seara asta, i ca PAUL PAFF freca banca de rezerve..sau ce freca el pe acolo

LENTZIII

chronic
chronic  •  09 August 2015, 23:08
Postat de xftw pe 09 August 2015, 23:07

Ti se pare ca Dinamo are un lot de o valoare enorma? Sa nu fim ipocriti... Daca invingea Steaua,era ceva normal,nu se mai opreau ironiile... Daca nu s-a intamplat asa,acum cautam motive.

e bine de rau nu mai luati gol ca anul trecut cand tot asa va aparati in 11. deci e un progres. plus 4-5 etape v-au dominat toti adversarii. si tot n ati luat bataie..deci progresati

Postat de asc21 pe 09 August 2015, 23:05

Nu mi-a placut cum am jucat. Jucatorii nu se inteleg mai deloc, uneori ajung sa se incurce intre ei.

faxx
faxx  •  09 August 2015, 23:08
Postat de foxy pe 09 August 2015, 23:05

Corect...in ce minute s-au marcat golurile ,ca la mine nu apare...

in minutele de prelungire a hegemoniei s-au marcat toate .. de alexandru chipciu .. zis "maladonna din calpati" (a se citi cu accent de rîrîit)

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  09 August 2015, 23:08
Postat de tandd pe 09 August 2015, 23:05

el era ala care spunea la inceputel reprizei a 2-a ca nu joaca lazar???

EXACT CONTZARANE...SE UITA LA PORNO SI COMENTA MECIUL SI...CICA NOI SUNTEM...DEMAGOGI:):)