Comentarii (774)
leonv
leonv  •  09 August 2015, 23:02

Nu inteleg cum jucatori la 18-20 de ani sa nu poata alerga ,nepregatiti fizic ,rotariu,lazar,nedelcaru,petre jr,serban foarte slabi si valoric nici strainii astia adusi de rednic nu sint cine stie ce.

mixmax
mixmax  •  09 August 2015, 23:02

nu-i vad bine pe Steaua in playoff-ul Europa League daca n-a reusit sa-i bata nici macar pe ca catzeii astia de 2 bani care sunt, sa nu se supere ***, ***...Rosenborg e Barcelona pe langa insolventii lui *** care nici nu stiau unde-i mingea in repriza a 2a si se bagasera cucurunpoarta ca o echipa de judet. *** trebuie sa cumpere mijlocas de creatie si un varf care stie sa dea gol daca vrea performanta in Europa.

faxx
faxx  •  09 August 2015, 23:02

am primit fax oficial .. meciu s-a terminat 72-0 in mintea celui mai longeviv antrenor autohton .. gheorghe "mister" becali

xftw
xftw  •  09 August 2015, 23:02
Postat de gerulozaurus pe 09 August 2015, 23:00

Ai mah frate, pe toate canalele toti comentatorii s-au plans e acelasi lucru, fragmenteaza enorm de mult jocul, 15 minute nu s-au jucat din cauza lui. EU vreau sa vad fotbal nu pe *** cum sta la fiecare faza la parlamentari cate 2/3 mnute cu toti jucatorii de pe teren.

Fiecare lovitura libera,fiecare corner a fost la fel... Cel putin un minut s-a stat degeaba. Lasa,dom'le sa se joace... Sper sa nu-l mai vad la astfel de meciuri.

Postat de jim_raynor pe 09 August 2015, 23:01

la ce are Rednic in echipa... cuplul Radoi/jiji s-au facut de ras!

*** pe strambu atunci. Radoi nu este antrenor

jim_raynor
jim_raynor  •  09 August 2015, 23:01
Postat de bvd_magheru pe 09 August 2015, 23:01

Chiar daca steaua trece de norvegieni si astra pierde dubla tot Astra cred ca va castiga campionatul asta daca isi va aduce rezerve de valoare la iarna .

Postat de xftw pe 09 August 2015, 22:58

A fost primul lui derby,dar nu cred ca asta este o scuza... A fost un meci frumos pana prin minutul 60-65,dupa aceea Dinamo a cazut de tot fizic.