Comentarii (774)
bvd_magheru
bvd_magheru  •  09 August 2015, 23:01

Chiar daca steaua trece de norvegieni si astra pierde dubla tot Astra cred ca va castiga campionatul asta daca isi va aduce rezerve de valoare la iarna .

anne1970_ar
anne1970_ar  •  09 August 2015, 23:00

Steaua superioara din punct de vedere fizic, superioara la tehnica individuala, dar slaba la jocul de echipa.

alexa_b
alexa_b  •  09 August 2015, 23:00

si-a dat seama gigi ca nu are atacanti :))

daweroirl
daweroirl  •  09 August 2015, 23:00

"Partida a fost una cu un ritm scăzut şi cu multe minute de întrerupere. Jucătorii au avut momente în care au jucat haotic şi au făcut multe erori." Cine a scris articolul asta s-a uitat la alt meci ,avand in vedere si caldura partida a avut un ritm f bun ,ambele echipe au jucat fotbal ,Dinamo mai putin ultimele 20 min... probabil un egal bun pt Dinamo !

gerulozaurus
gerulozaurus  •  09 August 2015, 23:00
Postat de xftw pe 09 August 2015, 22:58

A fost primul lui derby,dar nu cred ca asta este o scuza... A fost un meci frumos pana prin minutul 60-65,dupa aceea Dinamo a cazut de tot fizic.

Ai mah frate, pe toate canalele toti comentatorii s-au plans e acelasi lucru, fragmenteaza enorm de mult jocul, 15 minute nu s-au jucat din cauza lui. EU vreau sa vad fotbal nu pe *** cum sta la fiecare faza la parlamentari cate 2/3 mnute cu toti jucatorii de pe teren.

cpt.ahab
cpt.ahab  •  09 August 2015, 22:59
Postat de adi_stelistul pe 09 August 2015, 22:56

Nu reușim sa batem o echipa evident limitată, oricât s-ar supara cineva. Si vine Astra iar apoi ASA si Rosenborg. Nasol.

Exact. Repet ce-am spus mai devreme: Dinamo nu are decat jumatate de echipa, adicatelea compartimentul defensiv. Cerniauskas, Feussi, Marc, Mevlija, Fai, Filip si hai sa zicem, Vojnovici. E o echipa limitata, dar FCSB are mari carente daca nu a reusit sa castige in astfel de conditii.

tandd
tandd  •  09 August 2015, 22:59
Postat de chronic pe 09 August 2015, 22:57

cu astra menajam clar...pe astra nu ii batem nici cu titularii

nu ala e meciul vostru important,nici macar asta nu a fost prea important ptr nimeni.Meciul cu rosenborg o sa fie ca o finala ptr voi,un fel de ,,a fi sau a nu fi,,

De ce nu-i demn?

pai stai o repriza cu *** in poarta, sa nu treci tu mijlocul terenului, incercand sa creezi o faza de FOTBAL. de ocazii dinamoviste in repriza a 2-a nici nu mai zic, ca mi-e rusine sa pomenesc despre asa ceva. am zis, trebuie sa jucam FOTBAL. nu conteaza daca pierzi sau castigi, atat timp cat o faci cu demnitate. ala e atacantul pe care rednic l-a asteptat juma' de an, dolofanul ala ***? :)))))))))))))))