Floricelele au fost roz gen bulgare ????????

Cristyan71
Cristyan71  •  19 August 2024, 11:49
Postat de sapun pe 19 August 2024, 10:00

La un meci de fotbal, la o piesă de teatru sau la orice eveniment cu pauze, trebuie să vinți 10, 15, 30 de minute sau cât e acea pauză, 1000 de bucăți. Când ai 1000 de clienți la floricele în acel timp și un aparat de floricele are o capacitate de 40 de pungi la 7 minute, rezultatul este că cel care a scris acest articol habar n-are cum se fac și cum se vând floricelele de porumb. Așa că ori plimbi floricelele în funcție de necesitățile din teren ori oamenii care vor să vadă floricelele înflorind în fața propriilor ochi doar asta vor vedea la acel meci că își vor petrece meciul la coadă.

Nu iau apărarea ziaristului,nici pe departe,omul doar a punctat ca ati trebuie niște condiții de minima igiena ca sa vinzi un produs care trebuie mâncat acolo pe stadion,si sa vezi ce ați vinde.....sa mai deschidă niște tonete,niște chioșcuri,unde sa poată sa vândă ca lumea,nu trebuie sa vina cu sacii de floricele după ei,pe bune?!?.

sapun
sapun  •  19 August 2024, 10:00

wally77
wally77  •  19 August 2024, 07:12

Toate cluburile au magazine în care vând suc, apă, floricele...10 lei paharul de 400 ml (25 sticla de 2l)...la dinamo șmecherii nici măcar nu dau coca cola, dau un derivat care e 8-9 lei sticlă de 2l...asta înseamnă afacere

bozo76  •  19 August 2024, 02:52

Parteneracde viata a lui victoria. Uite la aia cum sta cu mainile in pantaloni. Yonk yonk camas in mufa lui