Comentarii (397)
 •  29 Martie 2008, 20:08

Steaua a castigat pe nedrept....toata lumea din romania e stelista....rapid merita victoria si nu steaua...

 •  28 Martie 2008, 11:27

Cred ca pe langa rezultatul de 3-0 pt Steaua ar trebui si depunctat si suspendat terenul. Credeti-ma ca am fost la meciuri in Giulesti si am vazut ce se intampla pe acel stadion. E o mitocanie tot ce se intampla acolo. Asa ca, mai rapidisti, bucurati-va daca scapati doar cu pierderea meciului. O sa va intalniti cu Dinamo in UEFA. HA HA

 •  26 Martie 2008, 21:36

jiji se pare ca ti-a mers manaria ia zi cata a costat? oricum rapidul v-a batut pe teren net superior hai valea ca va mananca lupu oile

 •  26 Martie 2008, 21:28

lasati vrajeala si ducetiva o saptamana la mare sa va relaxati////w ww.thetis.ro//// Cazare in Mamaia la cele mai bune preturi!!

 •  26 Martie 2008, 19:49

NU PUTEM SA BATEM RAPIDU CEREM AJUTOR LA FEDERATIE.NU PUTEM SA CASTIGAM UN MECI CINSTIT. URGENT

 •  26 Martie 2008, 18:58

eu sunt stelist de pe vremea lu vigu , pe lacatus il iubesc ca pe un frate , iar daca steaua poate sa bata rapidul sa o faca dar nu la masa verde , sa mearga in liga campionilor echipele cele mai bune. In momentul de fatza steaua, clujul, dinamo, rapidul nu joaca nimic , ce o sa faca cu realul, barcelona etc , restul e tiganie pt 10 milioane de euro

 •  26 Martie 2008, 18:38

Mai draga...rapidistilor, sunteti frustrati? Pai nu e normal sa se decida 3-0 pt Steaua? Daca sunteti mitocani...ce sa va fac?

 •  26 Martie 2008, 18:15

Te-ai gandit cum ai putea sa faci rost de bani fara sa investesti nici un leu? Solutia e foarte simpla. Din publicitate. Sunt multe site-uri care platesc sa primeasca vizitatori si acum e timpul sa primesti si tu o parte din banii astia. Respecta pasii de mai jos si o sa ai niste venituri consistente: 1. Mai intai intra pe b* u* x *.to (fara stelute si legat) in dreapta sus da click pe register. 2 Completeaza casutele de acolo. Unde scrie REFERRER SCRIE mociulica (eu fiind un Premium Member pe s

 •  26 Martie 2008, 18:10

M.u.i.e Vocea!

 •  26 Martie 2008, 17:52

pentru cei ce nu conosc IN GHENCEA NU POTI INTRA CU BRICHETE in ghencea sunt camere de supraveghere in ghencea firma de paza este BGS arunca tu in conditile astea cu brichete pe teren forza Steaua

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 40
Comentează