Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 01:35

Operatiunea bricheta finalizata cu succes. Imi va ramane mereu in minte cum tzopaiau de bucurie jucatorii stelisti cand fluierase Diaconu forfaitul. V-ati facut de rasul curcilor ... si ati demonstrat ca sunteti intradevar cea mai infecta echipa din Romania. La asta nu va va intrece nimeni niciodata. Nu o sa uit de asemenea, caci in acelasi weekend in Germania la meciul lui Duisburg s-a intamplat acelasi lucru ca in Giulesti , si meciul a continuat. Va vreti europeni dar sunteti gunoieri .

 •  26 Martie 2008, 01:30

1 intrebare pt baietii destepti...ce trebuia sa faca deaconu sa astepte sa-i vina o sulita in piept ca sa inkeie meciul?si ink ceva...salbaticii de la rapid ce ar fi facut dak erau in lokul stelistilor?ar fi stat p teren?d c?ca sa se omoare intre ei...eeee bai baieti asta inseamna experienta in europa p care voi n-o aveti...sa stii sa gandesti cu capul de sus nu cum faceti voi...Forza Steaua!

 •  26 Martie 2008, 01:25

vreti sa ajungem si noi civilizati k ``inafara``???atunci taceti naibii din gura ca foarte bine ar facea astia sa depuncteze rapid...si nu numai...toate ekipele, jukatori si conducatori sa fie sanctionati grav ca sa se calmeze ca prea zmei se cred cu totii!!!cei care contesta depunctarea rapidului incurajeaza actele de violenta d p stadioane si sa se gandeasca ca poate data viitoare poate kiar ei vor fi victimele acestor baieti care cofunda grav termenul de suporter...Forza Steaua!

 •  26 Martie 2008, 01:24

fetite dulci ca-n bucuresti, NUMAI LA steaua LE GASESTI! fetitelor, va era frica de faptul k inving barbatii?!intrebarea mea este, DAK CEL CARE A ARUNCAT CU BRICHETA SE DEMONSTREAZA K E SPURKAT,CE DECIZIE SE VA LUA?!

 •  26 Martie 2008, 01:17

Bai disperatilor....cand vedeti foarte bine ce spune regulamentul,ce dreacu o dati in caterinca asta ieftina?Ce nu a procedat bine arbitrul cand exact asta spune in regulament?Stiu ca e dureros ca Steaua ia campionatul anu' asta,stiu ca va deranjeaza.....MULTA MOOOYEEE de la toti stelistii pt gurile voastre spurcate!

 •  26 Martie 2008, 01:13

Am o intrebare.Cand veti scrie ziaristii de la cotidianele de sport un articol comun in care sa luati atitudine impotriva huliganilor care au aruncat cu brichete pe teren si din pacate pentru rapidisti au nimerit capul arbitrului.Pana acum nu am vazut asa ceva.Cred ca huliganii sunt foarte fericiti. Sau luati atitudine doar cand sunt atacati ziaristii?Celelalte persoane nu conteaza? As dori un raspuns,desi nu cred ca il voi primi.

 •  26 Martie 2008, 01:08

cine fura?stiaua fura!!!...nici acum nu pot sa uit k sezonul trecut noi le-am bata 10 mio in buzunare, 10 mio cu care acum cumpara urmatoarele 10....

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Comentează