Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 02:47

BauBau esti corect. Steaua merita suporteri ca tine. Asteptam atunci decizia de maine. Pentru oameni ca tine as plange cand ia Steaua gol in UCL. Pentru restul insa .... rad.

 •  26 Martie 2008, 02:45

stai linistit aline ca la logica sunt centaur. daca ai pierderi de memorie da-mi voie sa ti-o reimprospatez: incidentul s-a petrecut dupa de nesu i-a spart capu' lui pancu si era normal sa fie iritati rapidistii si in mod sigur jean bricheta nu a dat dupa deaconu, a dat dupa stelistii care erau adunati acolo, dar ghinion.

 •  26 Martie 2008, 02:45

Flo din moment ce scri Steaua cu S mare si rapid cu r mic ... e clar ca esti stelist. Si ma tot intreb ... unde zace atata prostie?

 •  26 Martie 2008, 02:44

Buuuun... 1. Nu cred ca a fost manevra ce s-a intamplat pe giulesti. 2. Deaconu s-a pripit in decizie. 3. DACA, repet, DACA se ia decizia ca Rapid pierde la masa verde in favoarea Stelei, aici putem vorbi CLAR de manevre si presiuni. 4. La atle meciuri din campionatul nostru mirific nu s-au oprit meciurile (desi trebuia) pt. ca le lipsesc oua arbitrilor. Nu neg faptul ca Steaua a fost ajutata (mai ales in acest retur). Personal ma doare sufletul ca nu vad performante reale ci vise.

 •  26 Martie 2008, 02:39

Grigorie lipsa ta de logica cumulata cu ora la care postezi pe acest forum ma ingrijoreaza. DE obicei suporterii, arunca cu tot felul de chestii in teren cand se simt defavorizati si cand scorul este potrivnic lor. In acest caz bricheta a fost aruncata contrar mersului lucrurilor. Sunt prea multe de discutat si variantele par plauzibile pana la un punct. Poate nici eu n-as acuza pe nimeni daca Steaua ( Becali ) ar fi fost imaculata. Contrariul insa ne-a fost demonstrat si aratat de multe ori

 •  26 Martie 2008, 02:39

nu asta am zis...chestia e ca nu poti lua unei echipe 3 puncte cand conducea cu 1-0 intr-n derby si mai mult in lupta pt titlu sau pt champions league. nu ca nu e acoperit de regulament pur si simplu nu da bine...mie unu nu mi se pare corect

 •  26 Martie 2008, 02:36

sunt Dinamovist shi parerea mea este ca steaua ar trebui sa cîstige meciul la masa verde ..total anti steaua shi rapid.

 •  26 Martie 2008, 02:35

ma nu stiu ce-i tot dati inainte cu scoru'. ba ca la roma-kiev era 0-1, ba ca la sevilla era 1-2. nu conteaza. doar nu vreti sa spuneti ca ala care l-a lovit pe deaconu era stelist ?

 •  26 Martie 2008, 02:33

da,numai ca la noi indiferent ca il prind p cel care a dat sau nu, verdictul o sa fie acelas...in alte tari s-ar fi tinut cont si de scorul din acel minut de lupta pt titlu' sau de consecinte...insa nu si la noi

  • 1
  • •••
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • •••
  • 40
Comentează