Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 02:59

@grigorie contiuarea meciului din min 73 nu mi se pare corecta pentru Steaua. Aceste precedent despre care vorbeste lumea s-a petrecut de fapt acum multi ani in urma. S-a petrecut la incendii, la batai ... nu pot scrie in 500 de caractere toate lucrurile la care am asistat pe un teren de fotbal ( in Romania ). Ideea e ca suntem un popor de oameni extrem de inteligenti condus de niste hoti si prosti. Asta e de fapt idea.

 •  26 Martie 2008, 02:59

becali-spaga shi se vor lamurii treburile..

 •  26 Martie 2008, 02:58

@caine rosu... spui tu: "nu ca nu e acoperit de regulament pur si simplu nu da bine..." Dincolo de presiuni, scenarite, prostii, asta mi se pare o idee cel putin timpita. Adica hai sa ne pisam pe el de regulament, ca "nu da bine". Si ma mai mir de ce suntem facuti "tigani" peste tot... Eu, ca stelist, as prefera depunctarea Rapidului si rejucarea de la 0-0 fara spectatori. Dar regulamentul spune altceva. Ghinion... @Alin - "suporterii" aruncau spre/in Nes

 •  26 Martie 2008, 02:57

Din pacate cred ca se va decide 3-0. Sincer, sper sa nu. Ar fi aberant. FRF, LPF si Comisia de Disciplina ar trebui sa inceapa o campanie SERIOASA anti-violenta pe stadioane. Dupa ce am citit ce ai ai scris Alin (cartofii cu lame in ei) m-am ingrozit. Asta nu o stiam. Asta nu mai e fotbal, nici pe teren nici in tribune, e wrestling: totul e facut, barem show-ul e mijto :(

 •  26 Martie 2008, 02:53

ce pana mea vrei aline.?total anti steaUA SHI raPid!!

 •  26 Martie 2008, 02:52

aline, cred ca am fost si eu destul de clar: continuare meci de la 1-0 min 74 radid depunctata + stadion suspendat.

 •  26 Martie 2008, 02:52

Ok, fara conspiratii...Dar c mai poti spune knd centralul se intalneste cu tusierii in ziua meciului intro benzinarie(ceea ce e interzis), au fost 2 penalty-uri clare refuzate cfr-ului cu steaua, unul urziceniului si un gol markt dupa afault la portar. La ce mai poti sa te mai astepti? Eu zic sa asteptam meciul de la vaslui si mai vb...

 •  26 Martie 2008, 02:50

Grigorie repet pentru a 3 ( sau 4-a ) oara. Pe stadioane s-au intamplat incendii, batai , ruperi de maxilare. Am fost la un meci Craiova - Dinamo unde suporterii olteni au aruncat cu cartofi cu lame infipte in ei in noi. Acum du-te si compara asta ... cu o bricheta. Si cu duisburg ... daca vrei.

 •  26 Martie 2008, 02:48

oricum atunci au zburat zeci de brichete. ori a fost un stelist cu un rucsac plin de brichete ori au fost vreo cinci zeci de stelisti acolo. asa ca lasa-te de conspiratii.

 •  26 Martie 2008, 02:47

BauBau, ai dreptate in ce ai scris...dar acum te intreb sincer u ce crezi ca se va hotari?

  • 1
  • •••
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • •••
  • 40
Comentează