Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 03:23

Stimati rapidisti, puneti si voi un anunt la intrare in stadionu' vostru marfa : 'Intrati pe propriul risc, mancavas. Veniti cu lanterne, casti, bate si 3-4 arbitrii de rezerva; nu va apropiati de poarta noastra ca va rupem, fara faulturi la jucatori nostri ca va hard baietzii din tribuna shi dac'l vedeti pe sapunaru ca vrea sha dea in minge, imbrastiativa ca va mancam sa moara becali' ... )) 'Nu chare kumva sa comentazi ca retragem hechipa de pe teren,iar daca aveti probleme facem o alba-neagra

 •  26 Martie 2008, 03:23

Numele celor care au aruncat in arbitru la meciul RAPID - steaua Primul se numeste Sas Emil Laurentiu si este un fan stelist. Al doilea, Badisor Cristian, este neutru.

 •  26 Martie 2008, 03:21

Deaconu s-a pripit in decizie. Ce sa ne mai invartim in jurul degetului... trebuia sa acorde 3 min (sau cat scie in regulament) pt. "calmarea spiritelor", apoi sa redea drumu la meci... daca animalele nu se potoleau, oprea meciu si cu asta basta, nimeni nu mai zicea nimik.

 •  26 Martie 2008, 03:21

Anche l'inter ha perso in Champions Leauge col milan 3-0,3 anni fa quindi e giusto che perda il rapid..

 •  26 Martie 2008, 03:17

Da hai sa recunoastem ca gresit si rapid ... cum e posibil dom'le sa nu le dai la jucatori casti de protectie si bate de baseball ?? Da Deaconu s-a pripit ... ca nu poti sa opresti meciul la primul cucui ...:)) probail si ala inventat ... hmm ... tot ce conteaza e ca spectatorii erau civilizati si au inteles mesajul sa nu mai arunce ... si mai si primeste si medalii ... cata nedreptate ... :)) Data viitoare macar sa-si faca asigurate de viata,.

 •  26 Martie 2008, 03:15

lasa-l ca s-a trezit acum si s-a gandit sa intre pe GSP si cred k s-a simtit ofensat...eu zic sa se puna din nou la somn

 •  26 Martie 2008, 03:14

Pentru cei ce au ochi sa vada ... sa citeasca primele 3-4 pagini din aceasta conversatie care prezinta poate o parere unanima a suporterului din romania. Pentru restul, maine o sa luati o decizie pentru suporterii al caror reprezentat de seama la aceasta ora este : Stroe

 •  26 Martie 2008, 03:11

Auzi Scufita...pai nici dak il loveau pe nesu nu era OK, dak dadea deaconu penalty pt steaua? :)))

 •  26 Martie 2008, 03:11

eu sunt de acord sa se joace meciul ... ca nu s-a jucat, deci termenul 'rejucare' este incorect. Mi-am cumparat vreo 100 de mini-brichete metalice ca vreau sa-l ard pe maftei ... nu-mi place fata lui, seamana cu un violonist din Timpuri Noi ...:D vreau sa-l scot din circuit ...:))

 •  26 Martie 2008, 03:11

forza Dinamo..

  • 1
  • •••
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • •••
  • 40
Comentează