Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 03:45

Stimate domn, Legile nu sunt facute pentru ca sunt frumoase, ci pentru ca oamneii nu 'joaca' frumos. Decizia de maine nu inseamna ca fotbalul nu se joaca pe teren, ci tocmai invers, ca in viitor vom avea fotbal si nu baseball pe teren. Greseala trebuie sanctionata, ca altfel se numeste impropriu greseala. Precedentul se creaza zi de zi, este creator de drept, aplicarea regulamentului nu constituie precedent. Atitudinea Stelei fata de situatie e irelevanta.

 •  26 Martie 2008, 03:44

v-a jur ca imi cumpar veceu nou si imprintez inauntru in el STEAUA in rosu si alb, sa ma simnt bine cand ma duc sal folosesc, si sa vad reactia stelistilor veniti in vizita cand trebe sa faca CA CA :)))).. luati ideia mea si folositio, dragi rapidisti si dinamovisti si toti cei care vedeti ce porcarie e chestia asta numita steaua, ne faceti pe noi tigani cand voi aveti cei mai multi in galerie si e teren.. lacatus ?.. BANEL?.. DICA?.. PETRE MARIN?...(Stiaua 2) astafara sa gandesc profund

 •  26 Martie 2008, 03:41

stelistii ar fi in stare sa faca toti oral ca sa obtina castigarea unui derby.. jucatori de carton..

 •  26 Martie 2008, 03:39

Bai ce-mi place cum pune punctul pe "i" Alin asta...I dau dreptate si ma pun sa dorm in speranta ca maine se va lua o decizie inteleapta...NOT.

 •  26 Martie 2008, 03:39

'sa se rejoace, DA, si sa nu se schime nimic' ...:)) pai fug lashii de pe teren; barbatii adevarati se vad la cate brichete pot sa incaseze sub ochi alerti ai fortelor de ordine rhapidiste ... :D ... cred ca corect ar fi sa se joace fara arbitru ... :))

 •  26 Martie 2008, 03:38

scufita, deci vorba e vorba si discutia e discutie daca vrei sa discutam ia idul meu iautotulingluma .. e pe bune

 •  26 Martie 2008, 03:37

Stimate domn scufita :) .... Stai bine la capitolul haz, insa extrem de prost la capitolul logica si predictie de viitor. Daca iti doresti gol pe bernabeu, ! punct in UCL sau egal cu echipa a III-a a Lyonului decizia de maine iti va produce bucurie. Insa, Steaua anului 2008 prin prisma tuturor lucrurilor care s-au intamplat in prezent ( si trecut ) va fi din nou asociata cu Steaua lui Valentin. Deasupra voastra pluteste o pata neagra care maine va fi / SAU NU aplicata. Succes ...

 •  26 Martie 2008, 03:35

moaaa ... un fan stelist vroia sa-l loveasca pe nesu acum? ... m-ati spart ... regulamentul zice ca ... :)) 'pe noi nu ne intereseaza decat sa se respecte regulamentul; stelistii ne-au facut ciori si alte cantece rasiste, depunctat-i' a declarat azi d-l Zotta mhare bashtan la rapid ... :))

 •  26 Martie 2008, 03:34

bube la f'u'n'd'

 •  26 Martie 2008, 03:31

stiu deoarece sunt oameni care ii cunosc pe acesti luzari, ca s-a aratat la tv care a aruncat in tribune, si sa fim seriosi nu-ti vine a crede?.. punete in situatii in care ve-ti juca cu stiaua si dupa ce da dinamo gol aruncati voi cu brichete, ai faceo ? :) fi realist deschide ochii, eu sincer tin cu rapidul detest steaua si am cat de cat respect pentru, U CLUJ DINAMO TIMISOARA si Gaz Metan Medias cand v-a venii in prima liga

  • 1
  • •••
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • •••
  • 40
Comentează