Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 03:31

pentru stimabilul care vorbeste de calmarea spiritelor ... trebuia adus un preot exorcist probabil ... eu am auzit peste 20 de indemnuri la calm la statia stadionului, iar obiectele au inceput sa pice de perin prima repriza ... :)) Nu v-a spus nimeni? tzu tzu tzu ... ce ma mira! ... 0-3 pentru Steaua, si depunctarea rapidului cel putin 3p pentru declaratile vulturilor (nu banati si cuvantul asta) din conducere ... fara spectatori cel putin pana la finalul sezonului si inerzicerea fumatului in G

 •  26 Martie 2008, 03:30

eu cred ca a doua varianta e mai plauzibila...totusi adevarul il vad, ca toata lumea de altfelm din pacate putini il recunosc

 •  26 Martie 2008, 03:28

acum daca e in beneficiul stelei, se uita lumea la regulament, cu toate ca situatia e exagerata, dar nu se uita in regulament cand stioaia nu a platit datoriile la stat, si inca fura prin arbitraj si alte chestii, e clar stelistii sunt niste aierieni, oameni pierduti in spatiu care nu vad adevarul sau sunt niste imbecili care nu vor sa recunoasca.

 •  26 Martie 2008, 03:27

da mah, am vazut...dar de unde stii?

 •  26 Martie 2008, 03:26

il pun pana vedeti calumea(comentariul) Numele celor care au aruncat in arbitru la meciul RAPID - steaua Primul se numeste Sas Emil Laurentiu si este un fan stelist. Al doilea, Badisor Cristian, este neutru.

 •  26 Martie 2008, 03:25

Da, asa era normal, ori oprea meciul atunci cand a fost lovit, daca nu mai putea continua si avea ameteli cum a spus el, ori continua meciul si eventual cerea 3 min sa anunte la statia de amplificare a stadionului ca la urmatoarea abatere opreste meciul.

 •  26 Martie 2008, 03:25

Scufitza mama ta e taratura ? Numele celor care au aruncat in arbitru la meciul RAPID - steaua Primul se numeste Sas Emil Laurentiu si este un fan stelist. Al doilea, Badisor Cristian, este neutru.

 •  26 Martie 2008, 03:25

scufita cinismul tau e amuzant. Dar totusi mie nu-mi vine sa rad. PRecum in FRFsi LPF Steau Dinamo sau RApid ... si aceasta tara este condusa ( si a fost ) de acelasi gen de oameni , numai caci sunt mult mai avari , perversi si hoti. Aici incepe partea care nu mai e deloc amuzanta....

 •  26 Martie 2008, 03:23

Numele celor care au aruncat in arbitru la meciul RAPID - steaua Primul se numeste Sas Emil Laurentiu si este un fan stelist. Al doilea, Badisor Cristian, este neutru.

  • 1
  • •••
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • •••
  • 40
Comentează