Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 03:10

taceti dracu din gura de tigani........nu v-ati saturat sa vb aiurea..e calr 3-0 pt STEAUA!!!!!ati ajuns de rasu lumii...ar trebui sa va suspende terenu 3 generatii de rrrrrapidisti ..

 •  26 Martie 2008, 03:07

pai nomal ca esti apreciat daca gandesti corect, din pacate putini sunt ca tine din tabara stelista si am prieteni care confirma asta. Si pt Scufita...imi pl cum gandesti :))) ii un nou punct de vedere :P

 •  26 Martie 2008, 03:07

Daca il loveau pe Nesu era OK, dar nu poti sa dai la arbitru' in cap ... vreti sa dea penaltiuri aiurea? ...:))

 •  26 Martie 2008, 03:05

@Alin Ai dreptate. Suntem condusi de hoti si prosti. P.S.: ma bucur ca, comentariile mele au fost apreciate de dinamovisti. Pt. un fotbal curat: FAIR PLAY. Eu atata vreau, cel mai bun sa castige.

 •  26 Martie 2008, 03:04

@ender Imagineaza-ti un tarc de genul celui facut pentru suporterii rapidisti in Ghencea. Si cativa olteni ( atentie nu acuz tot publicul oltean ci doar acel posesor .... de bricheta/ cartofi) aruncand plouat cu respectivele legume.

 •  26 Martie 2008, 03:03

ce VINA are echipa ca un jucator de-al lor ia ROSU si trebuie sa joace in 10? ... chiar nu inteleg ... :)) De ce nu intra alt jucator in loc ca sa nu lase echipa in inferioritate? ... va zice scufita ca regulamentele e prost facute ... :)) Traiasca HOTIA ... :D ... arbitri criminali ... si ce chiar credeti ca exista vreeo masa de culoare verde ... hotii ... ne min cu resusinare ... :))

 •  26 Martie 2008, 03:03

Asa si tu ca stelist spune ca ai fi fost multumit daca in meciul tur la faza cu surubul primea rapid 3-0 la masa verde. cate faze nu au fost de genu'? S-a intrat cu pistolul pe teren la buzau, s-au rupt scaune, s-a dat foc la tribuna si nu s-a oprit meciul ce sa ma vorbim de depunctari. Acum ca e steaua in cauza logic ca trebuie aplicat regulamentul...cred ca anii trecuti era alt regulament........

 •  26 Martie 2008, 03:01

e foarte corect sa se continue din min 74 deoarece pana atunci jocul a decurs normal si scorul era 1-0, chiar daca radip nu a jucat nimic iar steaua a avut 3 ocazii mari

 •  26 Martie 2008, 02:59

daca se va da 3-0 pt steaua la masa verde consider ca va fi cea mai mare hotie din fotbal de cand s-a infiintat campionatul romanesc.Ce vina au jucatorii ca nu au suporteri civilizati si ce legatura are scorul cu treaba asta.Sa se continue meciul de unde s-a intrerupt.

  • 1
  • •••
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • •••
  • 40
Comentează