Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 02:31

Sunt suporter dinamovist , iar decizia de 3-0 la masa verde va ramane multi ani de aici in colo o Pata imensa pe tot ce inseamna Steaua. Lucur care "de ce sa te mint" - ma bucura.

 •  26 Martie 2008, 02:30

la sevilla tot camerele l-au detectat pe ala ? ideea e ca pe orice stadion poate intra in teren un cretin sa ia la pumni pe cine vrea dar diferenta e ca pe dincolo ii mai si prind. daca vroiati sa fiti voi corecti il dadeati in gat pe ala care a dat cu bricheta.

 •  26 Martie 2008, 02:29

Nu sunt adeptul principiului : "trebuie sa moara cineva ca sa luam masuri". Nici pe departe. Insa dupa seria de ajutoare de la arbitrii, a picat si asta, tocmai la 1-0 pt Rapid, intr-un derby decisiv. Dc nu s-a intamplat la acel surub in Ghencea ? la incendiul din Ghencea ? la lupta cu scaune din Ghencea ? la Craiova ? De ce se intampla asta tocmai acum ? Vad ca esti om logic ... deci aceste intrebari trebuie sa ti le adresezi

 •  26 Martie 2008, 02:29

Am vrut sa scriu "se duceau" :)

 •  26 Martie 2008, 02:28

dupa parerea mea un campionat corect ar arata in felu' urmator: continuarea meciului in min 74, arbitraj corect in meciul vaslui-steaua(si etapele ce urmeaza), CFR sa ia titlul...din pacate nu va fi asa, nu va faceti iluzii.

 •  26 Martie 2008, 02:27

@Alin Ai dreptate. O multime de meciuri au continuat desi in tribune se ducea razboaie, dar totusi nu putem gasi o scuza in neaplicarea regulamentului in alte cazuri. Ma repet, ca stelist, cosider incorect ca Steaua sa castige la masa verde. Rejucarea meciului de la 0-0 si amendarea clubului + suspendarea terenului giulsti mi se par indeajuns.

 •  26 Martie 2008, 02:26

clasament final: 1.Steaua 2.dinamo s-au facut deja manevrele

 •  26 Martie 2008, 02:23

@grigorie Arbitru lovit a continuat meciul. Nu s-a luat nici o decizie importanta ( evacuare, intrerupere etc). spectatorul care a aruncat a fost detectat de camerele video. Amenda usturatoare + interdicite 5 ani pe stadioane. @BauBau tin sa-ti amintesc ca au fost meciuri ( neintrerupte) in care. -s-a aruncat inclusiv cu scaunele din tribune pe teren -s-a aruncat cu sticle, pietre, cartofi cu lame de ras infipte( am fost la acel meci U Craiova - Dinamo) -s-a dat foc la stadion

 •  26 Martie 2008, 02:23

corect ar fi: -rejucare de la scorul de 1-0 din min. 74 -rapid depunctata si teren suspendat

 •  26 Martie 2008, 02:23

hai sa va spun eu o chestie...totul e aranjat sa ia steaua titlu' asa ca nu va chinuiti sa judecati dupa regulament, scor sau alte detalii...vor castiga cu 0-3 la masa verde si incet incet vor lua campionatul. Jocurile sunt deja facute pt ei...

  • 1
  • •••
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Comentează