Comentarii (397)
 •  26 Martie 2008, 02:06

@gigiore. Esti in eroare, in primul rand suporterul spaniol si-a cerut scuze si a primit o amenda de 5000 euro + 3 ani interdictie pe stadion. Scorul in meciul respectiv era 1-2 pentru oaspeti. La Roma - Kieva arbitrului i-a fost spart capul. La Duisburg arbitrul a fost lovit de o moneda in cap, si a dus jocul la bun sfarsit. Situatia in care se afla Steaua e rezultatul mai multor furturi. Daca ati fi fost o echipa curata nu zicea nimeni nimc acum, dar va stie o tara intreaga.

 •  26 Martie 2008, 01:59

Corect Alin de la #11! Ce sa-i faci, nu toata lumea are neuroni sa gandeasca ...

 •  26 Martie 2008, 01:58

O Doamne, de-as uita de clipa cand injurandu-l pe Mirel Te-ai apucat s-arunci bricheta in panarama de Banel Te-am intrebat atunci: Mario, de unde dracu’ aveai bricheta? “Pai am ascuns-o-n sutien, ca de-aia faceam pe discreta!” Dar eu stiut-am ca degeaba ai dat bricheta in Banel Si dau acum vina pe tine ca nu l-ai nimerit pe el Debil, a fluierat arbitrul (nu sangera, voia sa para) Si ne-am luat zboru-ncet, incet, unii-n Crangasi, altii spre gara

 •  26 Martie 2008, 01:55

Mario, noaptea e sinistra, ma-intorc cu tine in ghetou Si injuram in stol: arbitre, cat ai putut sa fii de bou? Dar l-ai lovit cum intr-o viata ti se intampla doar o data In fatza, nici macar in tampla… de s-aoleste ca o fata Ti-am facut rost de cinci bilete furate la tribuna a 2-a Ti-am aratat ploaia de flegme care il picura ca roua Am vrut sa-l alungam pe Rednic, ca nesimtitul nu mai pleaca Si drept urmare si dezastrul era normal sa se petreaca O Doamne, de-as uita de clipa cand inju

 •  26 Martie 2008, 01:55

Fortza FC Bricheta ! Mandru ca sunt brichetist !

 •  26 Martie 2008, 01:55

Dar Maftei nu este judecat pentru acel gest de bruta precambriana prin care incerca sa fure "arma crimei" de la arbitrul de tusa? Sa se faca dreptate!

 •  26 Martie 2008, 01:54

se tot vorbeste de duisburg dar in afara de faptul ca arbitrul ar fi fost lovit si s-a continuat meciul nu se stie nimic. n-a dat nimeni alte detalii. dar as roma - dinamo kiev - arbitru lovit cu o moneda, meci intrerupt, masa verde 0-3 plus teren suspendat 3 etape pt roma. betis sevilla, acum 2 saptamani, portarul lovit cu o sticla, meci intrerupt, masa verde 0-3, teren suspendat, suporter la puscarie prins chiar de cei de langa el. aia de langa omu cu bricheta din giulesti ce-au facut ?

 •  26 Martie 2008, 01:42

Buey oi proaste ( imi cer scuze fata de suporterii stelisti lucizi si constienti de situatie ), daca era sa se aplice regulamentul Steaua era acum 2 ani in B. Sau anu trecut ... Sau anu asta cand Becali a declarat ca i-a dat 10.000 de dolari unui arbitru. Unde zace atata prostie in voi Fratilor ?

 •  26 Martie 2008, 01:37

bahhh, nea copos parca ne amenita cu dovezi k a fost o faatura luni, ieri a fost luni, si nimic... acum vad k miercuri o sa vedem noi mai multe dovezi k a fost o facatura, mai multe k luni sau mai multe k pana luni???? pana una alta daca se prindea ala care a aruncat atunci puteam sa comentam, k e stelist, rapidist, sau polist, da in giulesti nu are nimeni treaba u nimeni in afara de suporterii de la tribuna 0 cu antrenorii adversi (vezi fernandez, dinu, lucescu, mm stoica, neagoe samd)

 •  26 Martie 2008, 01:36

toti tampitii se gasesc sa comenteze!!!! atat timp cat regulamentul prevede...ce mai are rost sa va dati cu parerea? 3 - 0 pt steaua CLAR!!!se gasesc niste terchea-berchea sa comenteze...

  • 1
  • •••
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
Comentează