Comentarii (65)
811686692255205
Kevin Muller  •  26 Octombrie 2015, 17:24

Se pregatesc de liga campionilor pe sate ?

catalynn
catalynn  •  26 Octombrie 2015, 17:18

Astea da transferuri de Champions League, bravo nea jiji!

antishtoia
antishtoia  •  26 Octombrie 2015, 17:18
Postat de randoom_._ pe 26 Octombrie 2015, 15:57

tu esti total rupt de realitate. pai Steaua este singura echipa din Romania care a mai bagat cat de cat bani in transferuri. celalte nu au bagat nimica si au datorii uriase. Steaua nu are nicio datorie. ce insolventa visezi? sa inteleg ca esti ***. desfiintare usoara atunci. nu prea aveti cum sa terminati pe primul loc in liga a 2-a.

Du/te ma, ***, si spala/te pe ochi. Steaua a bagat bani in transferuri? Esti dus rau de tot (hai, injura/ma; stiu ca doar de atat sunteti in stare, voi suporterii shhhhtoishti!) daca tu crezi asta. S/au spalat bani la Steaua (sau ma rog, fecesebe!). Doamne, ce fel de suporteri sunt astia? Creduli rau de tot (asta ca sa nu spun altfel)!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

864670430247166
Cornaciu Raul  •  26 Octombrie 2015, 16:52

@randoom_._ Fara doar si poate Steaua e cea mai iubita echipa din Romania. Eu cred ca daca s-ar crea un forum, o organizatie a suporterilor stelisti s-ar putea finanta echipa de pe banii acestora si din bilete plus eventuali sponsori. La cati suporteri are Steaua eu nu cred ca e mult sa doneze fiecare cate 50 de lei pe luna pt echipa. Cand ma refer la 50 de lei e o suma modica. Cand iesi in oras bei 3 beri si mananci o pizza e tot 50 de lei. La noi in tara e totala lipsa de organizare si de tot.

864670430247166
Cornaciu Raul  •  26 Octombrie 2015, 16:47

@randoom_._ Imi cer scuze daca te-am jignit cu ceva mai devreme, dar nu mi se pare normal sa fiti asa de aserviti ciobanului. Mai bine o Steaua finantata de primarie ca si alte echipe din tara decat una pe mana *** asta care jigneste pe toata lumea. Am vazut ca multi nu sunteti de acord sa finanteze statul banii, dar haideti sa deschidem putini ochii... Toti cei care s-au imbogatatit, nu au furat tot de la stat???? In afara de Hagi cati au facut bani curati..?Ar trebui gasita o lege, o solutie s ane finantam fotbalul din banii nostri. Stiti ce se intampla in ziua actuala? Tu ca consiliu loca, judetean nu ai voie sa platesti salariile fotbalistilor din banii publici, dar daca unu face delapidari, peste delapidari, ca si Becali, Niculae, Walther la stat si baga bani in fotbal e ok. Este ca si cum banii statului se baga in fotbal, printr-un intermediar care se imbogateste mai intai si apoi investste cati are el chef

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

864670430247166
Cornaciu Raul  •  26 Octombrie 2015, 16:42

*** de Jiji se crede haiduc, fura d ela stat si spala banii ca vezi doamne da la saraci. Asa e romanu, daca primeste ceva iti pupa si picioarele. Nu conteaza daca ii se cuvine sau nu. Si alte popoare sunt sarace, dar noi mi se pare ca lasam la o parte orice pic de demnitate.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ottobraun
ottobraun  •  26 Octombrie 2015, 16:39

puscariasu aduce sarme cu foamea in gat crede ca ii exporta la arabi la *** fratili lui!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

randoom_._
randoom_._  •  26 Octombrie 2015, 16:34
Postat de Cornaciu Raul pe 26 Octombrie 2015, 16:01

@randoom_._ Nu sunt fan-ul nicicarei echipe din Romania. Ce bani a bagat? Obtinuti prin delapidari, magarii, furt din banii publici, c anu a furat de la mumata de acasa.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

864670430247166
Cornaciu Raul  •  26 Octombrie 2015, 16:01

@randoom_._ Nu sunt fan-ul nicicarei echipe din Romania. Ce bani a bagat? Obtinuti prin delapidari, magarii, furt din banii publici, c anu a furat de la mumata de acasa.

randoom_._
randoom_._  •  26 Octombrie 2015, 15:57
Postat de Cornaciu Raul pe 26 Octombrie 2015, 15:14

@randoom_._ Stai linistit ca si voi mergeti dupa Rapid. In 2 ani ii egalati la perofrmantele actuale. Gigi mai vinde ce poate si va pune pe butuci. Oricum e lefter, se vede si dupa ultimele investitii. El mai spera doar doar se califica din noroc in C.L. si mai ia bani si dupa insolventa

tu esti total rupt de realitate. pai Steaua este singura echipa din Romania care a mai bagat cat de cat bani in transferuri. celalte nu au bagat nimica si au datorii uriase. Steaua nu are nicio datorie. ce insolventa visezi? sa inteleg ca esti ***. desfiintare usoara atunci. nu prea aveti cum sa terminati pe primul loc in liga a 2-a.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7