Alte știri din fotbal
Mesajul de suflet al lui Patrick Olsen a sensibilizat tot Dinamo! Reacția fulminantă a suporterilor
0
Proaspăt despărțit de CFR Cluj, a semnat cu noul club: „A ajuns la un acord cu clubul și este așteptat să sosească în următoarele 24 de ore”
0
Ziua decisivă pentru o afacere istorică » Unde nu ajung Rapid și Petrolul la un numitor comun: detalii din culise
0
Tehnicianul din Superliga, contră pentru Gino Iorgulescu: „Varianta cu 18 echipe este cea mai bună!"
0
Știri din fotbal internațional
Căpitanul român din Ungaria explică deschis ce trebuie să preia fotbalul românesc de la maghiari: „Ar fi benefic!”
0
Andrei Rațiu, integralist în duelul lui Rayo din Cupa Regelui » Ce scrie presa din Spania
0
Erik ten Hag revine! Olandezul a fost prezentat oficial: „Este minunat și special să mă întorc ”
0
Se face transferul iernii în Europa: 75 de milioane de euro » Vedeta din Premier League are vizita medicală programată la Manchester City
3
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Exemplul de curaj al tânărului mutilat de un incendiu în copilărie. „Nu mă ...
Libertatea
SUA riscă să rămână cu mâinile goale în urma politicii dominației americane ...
Adevărul
Ana Ularu și ce ar fi făcut dacă n-ar fi fost actriță: „Sportul mi-a dat ...
GSP SPECIAL
SUA amenință că vor folosi inclusiv forța armată pentru ocuparea Groenlandei
Libertatea
Ptr@BindenDanDat! Un club minuscul ca traditie si rezultate dispune de niste orgolii ieftine , facand eforturi ca vecinul care are *** mai plina cu gunoi , asta insemnand ca mananca mai bine!:)) Rapidul are niste frustrari uriase, amintind doar de cele doua episoade cu Razvan Lucescu ! La ei e nuntă si daca fac egal cu noi, cu atat mai mult e de condamnat superficialitate unui Musi , care s-a nascut si moare speranta! Rapidul nu are cum sa concureze cu noi, Shucu e deja pe minus ca si Varga… Nu va dura mult, ei au alte obiective de echipa, dă-l naibii de loc trei,ei trebuie sa ne incurce pe noi si sa le ofere puncte CFR ului! U Craiova sta doar in Mitrita, anihilat ar face ca oltenii sa fie o echipa de pleziristi..Chiar nu inteleg , de ce nu-i pun un “ paznic”?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe rând intră Corsicanu și Ninel la Digisport. Rapid are trei meciuri la rând fără victorie, dar de dimineață nimeni nu mai are loc de oficialii giuleșteni pe la tv și online. Și se fac de râs. Mitocănia și lipsa de școală le iese prin pori. Corsicanu îl dă în gât pe Ninel, i-a promis lui Charalambous că va lupta pentru CFR. Naum este siderat, pe ce am dat banii ? Liga I e fake, cum ar spune Chipciu. Corsicanu se jură că preferă să nu prindă Europa decât să ia FCSB titlul. Nu trebuie să te juri, te credem, 7-1, îți amintești ? Rapid e o echipă mică.
Nu cred ca Sumudica ar fi spus ca joaca pt CFR, mai mult nu cred ca in vacarmul de pe stadion antrenorul FCSBului a avuzit mare lucru cu atit mai mult ce din jurul lor. Ciprotul nu vorbeste Romaneste, iar Sumudica nu vorbeste Englezeste.
Pai ce, il ia de antrenor?? Il ia de agitator, de om cu televizuinile. Nu e ușor asta.
Nu e bleg? Vorbim după ce ia bătaie de la CFR! Oricum Varga nu îl ia: el are arbitrii nu are nevoie de antrenori.
Pffff....ce prostie din partea lui daca e adevarat.Cum sa te dai mare rapidist si sa spui ca ai jucat pentru CFR si mai ales dupa ce ai fost dat afara in suturi si cu Politia daca nu ma insel.Sa intelegem ca pentru rapidistul din tine nu a fost atat de important rezultatul pentru ca Rapid oricum nu are sansele sale la titlu?????
:)))
Domnule Moldovan, arbitrajul nu a fost deloc ok, a fost un arbitraj pro fcsb..
Va dati seama ce echipa microscopica si aservita a devenit ditamai Rapidul lu' Sucu, cu Ninel la carma ?! Trist, foarte trist pentru inimoasa si numeroasa galerie din Giulesti, care se vede nevoita sa-si sustina favoritii, desi acestia fac jocurile unei contracandidate la mamaLiga !!
Păi, Viorele, țineți câinele în lanț. Aveți cel mai bun patron de club, fără exagerare. Sucu v-a adus unde sunteți . Trebuie să îi reamintiți lui Ninel ca e doar un angajat temporar și ca trebuie să nu provoace la greu. *** provoacă pe banii lui, Sumudica pe ai lui Sucu. Te uiți pe teren și vezi ca jucătorii se respectă, cu câteva excepții, dar ăsta a început să exagereze dar vrea și respect.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.