Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Si rusinea de club visiniu s-a distantat de fotbal, cam la vreo doi metri sub pamant HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAAA #respectValeriiMoraru
Neocupatul si combinatorul Mara a preluat repede nesimtirea si tupeul șefilor de la clubul specializat pe haiducii! Petrescu il înjură in fata pe arbitru si nătărăilor Mara se întreabă de ce a fost eliminat, ca nu la bătut doar l-a înjurat! Diversiunea a funcționat si chefereul a mai tâlhărit încă 2 puncte cu un gol din offside in min 93! Asa se face la echipa haiducească a lui arpi bacsi si mocofanul Mara a învățat repede, altfel ar rămâne din nou neocupat pe la ușile posturilor de tv!
In primul rand asa zisul ziarist DECEBA radulescu nu mai prezinta de mult nici o garantie a adevarului!!!De aceea a si fost indepartat(CA SA FIU UN DOMN!!!! )de la mai multe publicatii.Dar daca nu se potoleste am sa scriu si motivele adevarate !!!SI NU O SA-I PICE BINe!!De asemeni daca el considera va nu am dreptate il rog sa ma dea in judecata ca sa vedem cine se va inbogati in ufma acestu diferent!!!!
Bine ca recunosti ca esti atat de prost incat nu poti citi nici un comentariu...
Tu precis esti Andrei Plesu sau vreun academician. Chiar crezi ca esti "destept" daca ii jignesti pe cei care nu sunt hateri ca tine. La cat esti de "destept" sincer sa fiu ma si mir ca ai inteles ce-am vrut sa spun.
Adevarul este ca arbitrul l-a tras pe Dan Petrescu afara din spatiul tehnic si dupa aia l-a eliminat. Arbitrul l-a injurat pe Dan Petrescu ca la usa cortului. Cu siguranta este o legatura intre Dica si arbitrul de la CFR-Iasi. Verisoarele cumnatelor celor doi fac cumparaturi de la acelasi magazin, le-a vazut Decebal Radulescu cand faceau schimb de ceapa si ardei, probabil ca sa mascheze mita. Mai ales ca Decebal Radulescu este un om perfect "echilibrat si neutru" mai ales cand e vorba de Steaua(FCSB).
Steaua e aia a lui Talpan iar arbitri din play off vor trage pentru clona fcsb....cu ajutorul lui Dumnezeu tot CFR-ul ia campionatul.
Mai terminați bă cu invențiile aste prostești. Păi nu l-ați văzut pe petrescu cum sărea ca apucatu pe teren? Ce căuta în teren dacă ttrebuia să stea în spațiul său? Eu cred că el intenționat forțează puțin nota ca să poată ulterrior să acuze, să pună presiune. Adică toți sunt răi, sunt anti cfr, iar el e de la Crucea Roșie.
Moș teacă, gigist fanatic.
Daca arbitrul avea tema ,facea cum a facut Coltescu la acel meci Astra-Steaua(fcsb).Anula toate golurile Cfr-ului.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.