Alte știri din fotbal
Filipe Coelho și Carlos Mora au prefațat duelul cu Petrolul: „Obiectivul este titlul!”
0
Fostul arbitru român îl avertizează pe Vassaras cu privire la Istvan Kovacs: „Trebuie să aibă o discuție cu el”
1
Mihai Stoica, blocat la negocierile cu jucătorul care vine azi la FCSB: „Nu am mai întâlnit așa ceva!”
0
Prima reacție a lui Gigi Becali în „telenovela Moruțan”: „Du-te și ia-ți banii, prostule! Viața stă în bani” » Cum a comentat că vărul Ioan Becali l-a „lucrat” pe ascuns
1
Știri din fotbal internațional
Unde ar urma să ajungă fostul jucător dorit de Becali la FCSB » La un pas de Liga a 2-a
0
Suporterii cer demiterea lui Thomas Frank » Daily Mail: „Conducerea i-a dat ultimatum”
0
Noi acuzații șocante împotriva fotbalistului francez: „Nu valorezi nimic, am mai făcut sex cu 300 de femei!”
0
Fiul lui lui Johan Cruyff, prezentat oficial la Ajax » Ce funcție va ocupa
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Cum a reușit o brigadă fondată de un miliardar ucrainean să dea o lovitură ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Zăpada a ajuns până la etajul 4 în Kamceatka: doi oameni au murit și ...
Libertatea
eu cred ca mititelu are ceva prime promise daca ajunge in play-off si practica fotbalul de cumetrie gigist! Oare burleanu nu vede ce se intampla in mama liga lui de fotbal??
Dar cand Dinamo batea Craiova cu scoruri de maidan gen 5-0, 6-1, 4-0 si acasa si in deplasare, nu iti mai aduci aminte, nu?
"Gândiți-vă când au venit străinii în 2006, 2007. Efectul maxim a fost câțiva ani mai târziu, 2009, 2010. " What ? Efectul sa vazut la Steaua ...dar 80% erau romani ... strainii adusi in liga 1 sunt slabi si ne slabesc coeficientul ... Cand romania avea 4 echipe in europa league si 2 in champions.. la steaua jucau foarte multi romani ...
Dinamo facea "instructie" cu echipa Craiovei DE ATUNCI. Imi aduc aminte urmarind Craiova - Dinamo, era 3-0 ptr Craiova, s-a facut 4-3 ptr Dinamo si Florin Costea parca a marcat ptr 4-4. In rest, NIMIC, numai umilinte si jucatori furati de catzei de la olteni. Universitatea Craiova de azi l-a luat pe Nistor de la dinamo cand ala avea fata pe autocarul lui dinamo. Universitatea le-a dat scor de nenumarate ori dupa, SCOR!!! Multi-cont/***' kuba e platit sa troleze, mai e george care e probabil ruda cu ajica si Patrana aka FCUCraiova care a fost corigent si repetent cand am crescut impreuna =))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stai liniștit, ca e prostul de serviciu al lui ajica, asra daca nu o fi chiar prostu olteniei ajîcă mititelu in spatele contului
E giqist gorobete ala
Chiar nu mă preocupă, îl preocupă p-ăla care scris capodopera dar cu tine e greu cu proprietatea cuvintelor.
Baietasul asta e de 25 de ani in fotbal si nu a reusit decat retrogradari si desfiintari. Acum isi da cu parerea despre alte echipe in conditiile in care a lui nu are nici nume, nici culori, nici emblema, nici suporteri.
E si el mititel…
Mititelu ăsta pare că are creier precum i-e numele ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.